В Києві оголосили переможців конкурсу RYBALSKY Design & Communicate

Čytaty latynkoju
В Києві оголосили переможців конкурсу RYBALSKY Design & Communicate

У ході закритого конкурсу визначили переможців у кількох номінаціях. Зокрема, I місце в номінації «Архітектурно-просторове рішення кварталу та якірного об’єкту з культурною функцією у житловому районі Рибальский» посів проект, будівля якого має розсувну сонцезахисну систему.

Які ідеї було презентовано в конкурсі

Архітектори розробили публічний простір, який може взяти на себе функції культурно-розважального центру нового району. Споруда може бути легко використана для різних потреб. Вона здатна трансформуватися у виставковий майданчик, місце для мультимедійного фестивалю чи навіть спортивний парк. Споруда матиме вигляд будівлі на 8 або 9 поверхів із 2-рівневим паркувальним майданчиком на 188 автівок та закритою системою утилізації сміття.

II місце зайняла команда із проектом квартир у споруді в формі чотирикутника із культурним центром на першому ярусі. Горішні поверхи будівлі виглядають заглибленими відносно основного фасаду. А на перехресті вулиць пропонують розмістити амфітеатр, де проходитимуть культурні заходи, Паркінґ пропонують перенести під землю всередині кварталу.

III місце посів проект 9-поверхового будинку з 262 квартирами, оглядовим майданчиком, панорамним ліфтом та галереями на кожному поверсі. Також квартал пропонують монетизувати. Розробники концепції пропонують започаткувати освітні курси та події зі стипендіальними та відкритими освітніми програмами.

Це не перші кроки щодо благоустрою нового житлового кварталу Києва: в травні 2017-го ЖК RYBALSKY вже презентував прогулянковий бульварУ столиці в новому районі відкрили пішохідний бульвар за власною концепцією.