В столиці встановлять 1 тис підземних сміттєвих баків

Čytaty latynkoju
В столиці встановлять 1 тис підземних сміттєвих баків

За словами київського мера, підземні сміттєві баки, що встановлюються в Києві, вітчизняного виробництва, сучасні, і мають об’єм у 5 м³ — а також отримали схвальні відгуки від громадськості щодо зручності їхнього використання. На часі дізнатися більше про використання таких баків.

Де і в яких обсягах встановлять нові контейнери

У центральній частині міста вже встановлено 50 таких контейнерів. Кличко запевнив, що до кінця 2017 року в столиці буде встановлено 300 таких баків, в планах на 2018 рік — монтаж до 1 тис таких сміттєзбірників у всіх районах Києва.

В чому особливість нових баків, окрім підземного зберігання сміття

Нові контейнери облаштовані спеціальними датчиками, які передають інформацію диспетчеру, коли бак вже заповнений, і сміття з нього необхідно вивезти. До того ж, контейнери обладнані системою пожежогасіння, якщо до них потрапить недопалок чи інший предмет, який може викликати пожежу. Кожен контейнер збудований таким чином, що дитині складно самотужки відкрити його, а тим більше – впасти туди. Ефективність роботи такого способу збору сміття вже перевірена кількома країнами Європи, додав мер.