Український travel-проект їде в нову експедицію

Čytaty latynkoju
Український travel-проект їде в нову експедицію

5 липня команда проекту відправляється в експедицію на наступного регіону — Поділля. У фокусі дослідження будуть місцеві люди та їхні заняття,  а також перетворення міських та сільських просторів. 

Про проект Ukraїner та його експедицію

Ukraїner — медіа-проект, який має на меті шляхом ретельних досліджень зрозуміти і сформулювати, хто такі українці. Експедиція триватиме півтора року і охопить усі 14 історичних земель України — від Слобожанщини до Поділля, від Волині до Таврії.  Проект стартував із західної частини України.

Ukraїner розповідає пізнавальні історії про найвіддаленіші куточки, людей, мистецтво та їжу. За результатами експедиції планується  створення сучасного путівника Україною кількома мовами.

Як допомогти проекту

Організатори потребують максимального поширення інформації про проект, тому поділитись інформацією про людей або місця, які ви добре знаєте можна за посиланням. Також можна стати партнером проекту.

Ми захоплюємося тими, хто створює щось нове або відновлює забуте. Познайомте нас із такими людьми, запросіть нас до себе! Ми з радістю приїдемо, хоч і дуже обмежені у часі. Мапа, яку ви бачите, це не остаточний план, тож радьте нам людей та місця і поза цими локаціями.

 

Маршрут експедиції