«Vivat» видасть серію книг, присвячених конференції TED

Čytaty latynkoju
«Vivat» видасть серію книг, присвячених конференції TED

Книжки серії TED Books охоплюють безліч тем — від архітектури до бізнесу, від космічної подорожі до любові. Щорічно конференції TED запрошують провідних діячів світу з різних сфер, де вони виступають з промовами тривалістю до 18 хвилин. За понад 30 років (з 1984-го)  ці конференції стали частиною інтелектуального збагачення мільйонів людей в усьому світі.

Як виникла ідея нової книжкової серії

Основна ідея полягає в тому, щоб показати, що 18-хвилинний виступ може викликати потребу дізнатися більше, отримати повнішу інформацію. Ці книги достатньо довгі, але створені так, щоби прочитати їх за один раз. Кожне видання дозволяє зануритись в окрему тему —  медицина майбутнього13 запитань та відповідей про медичну реформу та послуги — роз’яснення від МОЗ, дизайн у повсякденному житті, математичні принципи любовного життя та багато інших.

Що варто знати про TED та книги

Гасло конференцій: Ideas worth spreading. Найпопулярніші виступи набирають мільйони переглядів і змушують людей навколо світу по-новому поглянути на цей самий світ. Наприклад, книжковий дизайнер Чіп Кідд вчить відрізняти хороший дизайн від поганого, а професорка Лондонського університету Ханна Фрай береться міркувати про любов мовою математики. Мандрівний письменник Піко Айєр показує, що в столітті шаленого руху, можливість залишатись в одному місці може бути більш захоплюючою, ніж будь-коли раніше. Зак Ебрагім у своїй книзі розповідає про своє життя — життя хлопчика, якого вчили наслідувати батька-терориста. Лікар і дослідник раку Сіддхартха Мукерджі виявляє три принципа, що зрештою регулюють сучасну медицину — закони непевності, неточності й неповноти — і нового способу розуміння, не тільки медицини, а навколишнього світу.

Ми у видавництві «Vivat» розуміємо важливість та своєчасність серії TED Books. Наша країна знаходиться на шляху великих змін, тому потрібні історії, які будуть надихати читачів, спонукати їх до креативного мислення.