Syngenta відкрила науково-дослідницьку станцію в Україні

Čytaty latynkoju
Syngenta відкрила науково-дослідницьку станцію в Україні

Станція від Syngenta створена для дослідження селекційного матеріалу кукурудзи та соняшника, отримання нових ранніх гібридів з високим потенціалом, виведених для кліматичних умов України.

Чим оснащено нову станцію

Об’єкт площею 1 тис м² включає офісну та лабораторну частину, сума інвестицій станції склала приблизно $ 1 млн. Об’єкт став четвертим за рахунком селекційним центром компанії по соняшнику, інші три діють у Франції, Аргентині, Індії. Унікальність даного селекційного центру полягає в оснащені. Зокрема, для роботи станції було придбане обладнання для молекулярного аналізу тканин, лічильники насіння, машини для цифрового визначення маси тисячі насінин, очисні машини, селекційні молотарки.

Дана лабораторія допоможе швидше виявляти гени стійкості до хвороб у нового селекційного матеріалу, що підвищить конкурентоспроможність гібридів компанії на ринку. Крім цього, лабораторія оснащена експрес-аналізаторами вмісту олії і олеїнової кислоти NMR Spinlock. Завдяки цьому обладнанню, результат аналізу з вмісту олії можна отримати за лічені секунди, а олеїнової кислоти – протягом 1 хв.