У Львові восени 2017-го почнуть будувати IT-парк

Čytaty latynkoju
У Львові восени 2017-го почнуть будувати IT-парк

Будівництво ІТ-парку у Львові розпочнеться восени. Його вже називають львівською «кремнієвою долиною». Проект за масштабом не має аналогів в Україні, про це повідомили резиденти та інвестори під час презентації проекту.

Що відомо про першу чергу будівництва у Львові

На виконання першої частини будівництва знадобиться €95 млн, повідомила інвестиційна менеджерка проекту Ольга Мандзюк. Першу чергу будівництва планують завершити за 2,5 — 3 роки. Парк розташується в районі вулиць Чмоли, Стрийської і Козельницької. Планується, що перша техніка сюди прийде восени, а будівництво відбуватиметься у дві фази. IT-компанії отримають одразу шість восьмиповерхових будівель, які мають загальну орендну площу приблизно 70 тис м², а також великий функціональний центр, що включатиме сервіси, гральну зону, шопінг і великий фітнес-зал, а також дитячий садочок.

Я думаю, що цей проект — це початок креативного класу і креативної економіки для Львова. Я впевнений, що в цьому місці буде створено креативне середовище, інноваційний полігон і будуть з’являтися надзвичайні стартапи та унікальний український продукт.

Олег Денис, резидент парку, віце-президент SoftServe