Реклама

Уряд України створить Раду розвитку інновацій

Čytaty latynkoju
Уряд України створить Раду розвитку інновацій

Уряд ініціював створення Ради з розвитку інновацій. Основним її завданням буде підтримка науки та реалізація різних проектів у реальному секторі економіки. Про це повідомив прем’єр Володимир Гройсман.

Що відомо про нову ініціативу Уряду 

Гройсман зазначив, що потрібно переходити від звичного утримання закладів освіти до створення інноваційних центрів, формування технологічних парків, що підвищуватиме конкурентоспроможність української науки та економіки. Він підкреслив, що Україна має хороший науковий та інтелектуальний потенціал, тому важливо зупинити відплив кадрів за кордон і дати їм можливість реалізувати свої ідеї в Україні. Прем’єр зауважив, що зараз основним вектором є створення дієвого механізму для формування інноваційної системи.

Настав той час, коли ми маємо приділити більш значну увагу інноваціям, підтримці національної науки і створити модель, де ми би могли її надбання перетворювати у реальний український продукт. Ми говоримо про те, щоби створити Раду інновацій для того, щоб ми могли чітко визначатися щодо підтримки науки, щоб ми могли об'єднати те, що маємо сьогодні, і впроваджувати у життя

Володимир Гройсман, Прем'єр-міністр України