Канадці інвестують у проект Нікопольської сонячної станції

Čytaty latynkoju
Канадці інвестують у проект Нікопольської сонячної станції

Компанія «TIU Canada Ltd.» почала будівництво сонячної електростанції в Нікополі і інвестує в об’єкт  €15,7 млн. Запуск сонячної електростанції загальною потужністю 10,7 МВт планується вже у вересні цього року. Канадці готові підтримати проект.

Деталі проекту Нікопольської СЕС, в яку інвестують канадці

Це перша найбільша інвестиція в українську економіку з моменту підписання угоди про вільну торгівлю України і Канади. Територія, на якій буде споруджено сонячна електростанція, займає площу 17,5 га. Ця ділянка землі не використовувалася місцевим феросплавним заводом, який знаходився в комунальній власності міста. На підставі договору землю надали в оренду. Планується, що протягом літа тут буде встановлено близько 31 250 панелей потужністю 0,32 кВт кожна.

В Нікополь на відкриття будівництва СЕС з Канади особисто прибув Майкл Юркович, президент компанії «Refraction Asset Management» (RAM), яка стала інвестором проекту будівництва СЕС.

Це початок великого проекту, який повинен підтримати місто Нікополь і всю область, як в економічному плані, так і в плані розвитку спільних проектів співпраці між українськими та канадськими громадами.

Майкл Юркович

Право забити першу стійку для майбутньої станції було надано міському голові Нікополя Андрію Фісаку і президенту компанії Майклу Юрковичу. За традицією та в знак плідної співпраці всередину деталі були закладені дві українські монети. Наразі ведуться роботи з підготовки документів та підбору земельних ділянок під будівництво.