Програма British Council запрошує митців до обмінів

Čytaty latynkoju
Програма British Council запрошує митців до обмінів

Британська Рада в Україні та Ліверпульська бієнале повідомили про запуск другого етапу програми мистецьких резиденцій SWAP: UK/Ukraine Artist Residency Programme. На часі дізнатися, що пропонує програма.

Що включає програма мистецьких резиденцій SWAP

Програма мистецьких резиденцій SWAP об’єднує художників з України та Великобританії для підтримки їхнього професійного розвитку та сприянню міжнародній співпраці. Також вона покликана дати художникам час для рефлексії та дослідження мистецьких традицій України та Великобританії.

Функціонує програма разом з партнерами: Мистецький Арсенал, Ізоляція. Платформа Культурних Ініціатив, Сошенко 33, Єрмілов Центр, Харківська Муніципальна Галерея; та великобританськими Блюкоат, ФАКТ та Опен Ай Галерея.

Кого шукають для другого етапу програми

  • 4 художників з України, охочих провести до 45 днів у резиденції в Ліверпулі у вересні-жовтні 2017 року;
  • 4  художників з Великобританії, охочих провести до 45 днів в одній з партнерських інституцій програми резиденцій в Україні у серпні-вересні (Харків) та вересні-жовтні 2017 (Київ).

Детальна інформація про програму резиденцій тут SWAP 2017. Взяти участь можна надіславши аплікаційну форму англійською мовою на [email protected] до 30 червня 2017 р.