Реклама

Новий чорний: Перший український банк без відділень показав свою картку

Čytaty latynkoju
Новий чорний: Перший український банк без відділень показав свою картку

138 — саме стільки варіантів дизайну картки, за словами представників iBox Bank, було розглянуто за минулі місяці. Серед варіантів фігурували кольоровий і навіть прозорий пластик, різні варіанти нанесення фарби, колір чипу й номерів на картці. Зрештою, зупинилися на картці суцільного чорного кольору без зайвих елементів. На часі поглянути, як новий український банк випустить картку і який дизайн обрано.

Як загалом виглядатиме картка

— Навіть після того, як ми обрали чорний колір, ми ще довго не могли визначитися з остаточним дизайном. Ступінь чорноти й глянцю, вирівнювання та відступи... Усі ці питання мало не підірвали нам мозок 🙂

Команда банку окремо звертає увагу на 4 білих смужки. Це означає, що картка мiстить NFC-модуль (PayPass). Тож цей банк стане першим в Україні, що пропонуватиме клієнтам безконтактну картку безоплатно, на відміну від низки інших банків. Обрано також спеціальний чип для реалізації низки функцій та послуг, котрих немає у інших банків на ринку. Серед особливостей, заявлених iBox Bank — повернення до 20% коштів на картку в рамках кешбек-сервісу (але не бонусами чи купонами, а реальними коштами). Про запуск карток та банку представники Fintech Band обіцяють повідомити додатково.

Нагадаємо, запуском новітнього банківського продукту окрім Дмитра Дубілета займаються також інші вихідці із команди «Приватбанку». Усі вони увійшли до складу компанії Fintech Band, котра розробляє новітні банківські продукти та послуги.

Новий чорний: Перший український банк без відділень показав свою картку