Google Drive дозволить зберігати усю інформацію з ПК

Čytaty latynkoju
Google Drive дозволить зберігати усю інформацію з ПК

Компанія Google готує новий додаток Backup and Sync, який має замінити деякі функції Google Drive та Google Photos. Головною відмінністю нової розробки стане те, що вона дозволить користувачам зберігати дистанційно не окремі файли, а увесь свій комп’ютер.

Чого очікувати від нововведення Google

Сервіс для зберігання файлів компанії є одним з найпопулярніших хмарних сервісів. Він підтримує спільну роботу з документами і дозволяє редагувати їх за допомогою офісних програм. Користувачі цього сервісу відтепер зможуть створити повну резервну копію всього вмісту ПК. Наразі не відомо, чи залишать розробники функцію редагування документів всередині «хмари». Також не повідомляється, чи можна буде використовувати сервіс як обмінник між різними ПК.

Коли новинка стане доступною і скільки коштуватиме

Повідомляється, що додаток Backup and Sync вийде 28 червня для комп’ютерів на Windows і Mac. За словами розробників, програма призначена для звичайних користувачів, а корпоративним клієнтам варто залишитися на звичній підписці. За замовчуванням Backup and Sync матиме 15 Гб безкоштовного віртуального простору. Додатково пам’ять можна буде придбати за абонентську плату: 100 ГБ обійдеться у $1,99 в місяць або $19,99 в рік. Простір в 1 Тб можна отримати за $9,99 в місяць чи $99,99 на рік.