Crello поспішає на допомогу: Українці створили онлайн-редактор для фото

Čytaty latynkoju
Crello поспішає на допомогу: Українці створили онлайн-редактор для фото

Український фотобанк Depositphotos запустив візуальний онлайн-редактор Crello за допомогою якого можна безкоштовно створювати найрізноманітніший контент. Платними в новій платформі будуть лише додаткові елементи дизайну і стокові фотографії.

Як користуватися новим редактором

У Crello є 6 тис розроблених дизайнерами безкоштовних шаблонів для соцмереж, банерів, плакатів та інших форматів контенту. Користувачеві потрібно вибрати  шаблон, підставити в зображення свій текст або поміняти фон, а потім завантажити вже готовий дизайн.

Тут можна створити графіку на основі 29 шаблонів для постів у соцмережі, матеріалів для розсилок, сторінок бренду і подій в Facebook, листівок, постерів, флаєрів, подарункових сертифікатів, банерів для реклами в інтернеті. Крім того, у Crello можна використовувати власні зображення і шрифти, а також зберігати всі елементи у особистому профілі. Також на сайті є вбудований пошук 60 млн зображень з бази Depositphotos.

Для кого буде корисним сервіс

Платформа буде цікавою, перш за все, тим, хто працює з візуальним контентом для онлайн-маркетингу. Також за допомогою Crello можна створювати шаблони для друкованої промо-продукції тим, хто не володіє навичками графічного дизайну чи не може дозволити собі скористатися послугами професіонала. При цьому досвідчені дизайнери завдяки сервісу зможуть заощадити час.

Скільки це коштує

Користуватися Crello і шаблонами для графіки можна безкоштовно. Платними будуть лише додаткові елементи дизайну і стокові фотографії, але автори проекту запевняють, що вартість кожного файлу не перевищить $0,99. Після покупки елементи можна зберігати в своєму профілі, щоб використовувати їх необмежену кількість разів.

Чого ще чекати від команди розробників

На зауваження та пропозиції Facebook-спільноти відреагував PR-директор компанії Depositphotos Олексій ПедосенкоФотохудожники vs. стокові кліше. Основні цікаві «фішки» він обіцяє восени поточного року: