Привіт, Poland: телеканал іномовлення UATV запускає трансляції для Польщі

Čytaty latynkoju
Привіт, Poland: телеканал іномовлення UATV запускає трансляції для Польщі

Українське телебачення приходить до наших сусідів з Європи. Телеканал іномовлення України UATV став доступним абонентам однієї з найбільших супутникових платформ Польщі nc+. На часі дізнатися більше про це.

Концепція телеканалу UATV

Це єдиний інформаційний цілодобовий телеканал іномовлення, який адресований іноземній аудиторії і покликаний доносити усьому світові об’єктивну, актуальну та цікаву інформацію про Україну з перших вуст. Завдяки UATVможна дізнатися про свіжі новини п’ятьма мовами: українською, англійською, російською, арабською, кримськотатарською. UATV продукує програми власного виробництва про події в Україні, про хід економічних реформ, здобутки в науці і культурі, про знаменитих українців і відважних сучасників. Також в його ефірі виходять різні передачі про історію, природу і туристичні маршрути.

Деталі співпраці UATV та nc+

«nc+» – це сучасна супутникова платформа Польщі, яка пропонує один із найбільших пакетів телебачення, що складається із понад 170 каналів. Компанія надає послуги надшвидкісного інтернету LTE та мобільного зв’язку. У рамках пакету «nc+ Internet» пропонує своїм абонентам послугу «ТБ у кишені», що дозволяє переглядати телевізійні програми – через додаток «nc+ GO» або на сторінці «ncplusgo.pl» – без обмеження трафіку. Таким чином абоненти «nc+» мають можливість дивитися телебачення будь-де, будь-коли і на будь-якому пристрої.

Для нашого іномовлення в Польщі це вагоме включення, адже понад 2 млн абонентів зможуть тепер дивитися UATV.

Артем Біденко, державний секретар Міністерства інформаційної політики