Відкритий мільйон: Open Data Incubator дасть 1,5 млн грн для стартапів

Čytaty latynkoju
Відкритий мільйон: Open Data Incubator дасть 1,5 млн грн для стартапів

Триває прийом заявок на Open Data Challenge — національний конкурс проектів на основі відкритих даних (масиви статистичної інформації, що зберігає держава). Для аплікантів — це шанс потрапити на професійну програму підготовки стартапів у Києві та претендувати на призовий фонд 1,5 млн грн.

Хто може бути учасниками конкурсу 

ІТ-спеціалісти, підприємці, громадські активісти, дизайнери й усі, хто має ідеї щодо використання державних статистичних даних. Одна із вимог — розробка сервісів та продуктів, які сприятимуть вирішенню проблем суспільства. Детальніше про конкурс на сайті.

Як довго триватиме 

Тривалість інкубації Open Data Challenge для фіналістів складе 2 місяці. Учасники працюватимуть над розробкою бізнес-планів, прототипів своїх продуктів і сервісів, а також протестують їх для групи користувачів. 

Хто входить до складу журі

Представники партнерів-організаторів:

  • Агентство США з міжнародного розвитку (USAID),
  • UK aid — проект фінансової підтримки уряду Великобританії,
  • Фонд «Євразія»,
  • Фонд «Східна Європа»,
  • Державне агентство з питань електронного урядування,
  • 1991 Open Data Incubator.

Фінальний етап — вибір трьох кращих проектів після інкубації, що отримають фінансування у розмірі 400, 500, 600 тис грн — буде здійснено з представником лондонського Оpen Data Institute.

Зустріч-консультація в 1991 Open Data Incubator

Денис Гурський, засновник 1991 та Катерина Оніліогву, керівник напрямку відкритих даних проекту «Прозорість та підзвітність у державному управлінні та послугах» розкажуть більше про відкриті дані: як створити бізнес на їх основі, як допрацювати свій проект і підготувати його для участі в конкурсі.

Як долучитися

14 червня, середа, 19:00, БЦ «Леонардо», новий коворкінг Platforma, 4-й поверх, вул. Богдана Хмельницького, 19-21. 

Вхід вільний, реєстрація для медіа: Надя Перевізник [email protected]