Українська «дочка» «1С-Бітрікс» перейменовується та відкриває офіс у Польщі

Čytaty latynkoju
Українська «дочка» «1С-Бітрікс» перейменовується та відкриває офіс у Польщі

Українська «дочка» популярного виробника програмного забезпечення для бухгалтерського обліку має плани щодо змін. Ключових новини дві — і вони стосуються назви компанії та нових ринків, на які вона виходить. Зокрема, компанія розпочне роботу у Польщі. Цей крок пов’язаний не останнім чином із певними санкціями щодо компаній та брендів із північно-східної сусідньої країни.

Відкриття офісу в Польщі

Компанія «Бітрікс24» не просто змінює назву, але й відкриває офіс у Польщі. Українська команда працюватиме там, а партнери отримають доступ одразу до українського та польського ринків. Також у компанії кажуть, що в них залишиться офіс у Києві. Це, за словами очільника компанії, дасть змогу оперативно і якісно обслуговувати існуючих та нових клієнтів і розвивати партнерську мережу. Всі деталі щодо оновлення партнерської програми обіцяють оприлюднити згодом.

Зміна «материнської» компанії

Українська компанія стане «дочкою» американської Bitrix Inc. і почне роботу під новою ліцензією розповсюджувача програмного забезпечення. Згідно із партнерськими домовленостями, програмні продукти Bitrix Inc. будуть поширювати на території України під торгівельною маркою «Бітрікс24» — натомість компанія «1C-Бітрікс» втратить це право.

Коли відбудеться повний перехід

За словами керівника компанії, зміни триватимуть у декілька етапів. Повний перехід на бренд «Бітрікс24» для постачальника програмного забезпечення завершиться до кінця літа 2017 року. Це не вплине жодним чином на працездатність коробкових чи хмарних продуктів, запевняють у компанії.