Українець вирушить у подорож пішки країнами ЄС, має намір здолати 1,5 тис км

Čytaty latynkoju
Українець вирушить у подорож пішки країнами ЄС, має намір здолати 1,5 тис км

За словами українця, він планував цю подорож раніше із особистих мотивів — але тепер хоче використати її як привід на власному прикладі продемонструвати переваги безвізового режимуВід диктатури до нових паспортів — хронологія отримання безвізу із ЄС.

Чим особлива ця подорож

Колишній військовий звільнився з армії у жовтні 2016-го і каже, що на власному прикладі хоче продемонструвати, що подорожувати за кордоном можна навіть без надзвичайних коштів чи навичок:

Я — втілення всіх причин, якими люди пояснюють, чому не виходять із зони комфорту: не знаю мови, ніколи не був за кордоном, у мене мінімальна необхідна кількість грошей

Який маршрут обрав українець

З України хлопець полетить до Парижа — звідти стартує мандрівка, яку Ананьєв зніматиме на відео, продовжуючи блоґ, початий на війні 2014 року:

Не буду показувати туристичні місця, а зніматиму, як живуть прості європейці в селах, їхній побут, дороги, вулиці. Займатимуся спортом у дорозі. Буду показувати людей, яких по телевізору не показують

Весь шлях (1,5 тис км) Валерій обіцяє пройти пішки з 15-кілограмовим рюкзаком, не використовуючи автомобіль. Загалом мандрівка триватиме 2 місяці. Українець планує витратити €3 тис на всю поїздку.

Відеоблоґер із зони бойових дій

Валерій Ананьєв, із Первомайська Луганської області, був на контракті в Збройних Силах України ще до 2014 року. У складі 25-ї бригади ВДВ ЗСУ звільняв Слов’янськ, брав участь в боях за Краматорськ, Дебальцеве, Вуглегірськ, Шахтарськ, Добропілля та ін. Завдяки соцмережам став одним із медійних «облич» АТО. Ще у червні 2014 року почав вести відеоблог, викладаючи відео із зони бойових дій — і його ролики набирали десятки й сотні тисяч переглядів.