Замкова Гора у Києві має бути впорядкована — активісти

Čytaty latynkoju
Замкова Гора у Києві має бути впорядкована — активісти

Громадська ініціатива «ЧИСТО: Замкова Гора» представила проект благоустрою Замкової Гори столиці на Міжнародному архітектурному фестивалі CANactions. Він передбачає впорядкування території, створення майданчиків для відпочинку, місць для сидіння, пішохідних маршрутів та озеленення території. На часі дізнатися більше про цю ініціативу.

Як виглядатиме проект «Замкова Гора»

Активісти організації другий рік розвивають та облаштовують це місце у центрі столиці. Тут проводили еко-акції, лекторії та різні івенти. Наприкінці 2016 року ініціатива перемогла у конкурсі DREAMactions, де активісти отримали $5 тис на проектування і часткову реалізацію своїх задумів.

Проект благоустрою, який представили на фестивалі CANactions, передбачає впорядкування території малого схилу Клинцю: створення облаштованих пішохідних доріжок, місць для сидіння та озеленення території. Також у планах встановити дерев’яні східці, щоб відвідувачам було зручно підійматися на великий схил Замкової. Проект покликаний зробити гору більш доступною, а перебування відвідувачів — більш комфортним. Наразі триває погодження щодо її реалізації проекту у КМДА. Учасники проекту «ЧИСТО: Замкова Гора» сподіваються, що отримають згоду на благоустрій цієї території.

01/ 04
Слайди проекту