Акселератор Rockstart дасть €200 тис під стартапи в сфері AI

Čytaty latynkoju
Акселератор Rockstart дасть €200 тис під стартапи в сфері AI

Штучний інтелект та автоматизація — доволі популярна і затребувана сфера для розвитку сучасних технологічних проектів на міжнародному ринку. Українські стартапи, котрі працюють в сфері розвитку штучного інтелекту, отримали нову можливість для пошуку фінансування своїх проектів. Закордонний AI акселератор офіційно відкрив подачу аплікацій на акселераційну програму. Вона розпочнеться в жовтні 2017 року. Подати заявку на участь у програмі інкубації та акселераціїможна протягом 6 тижнів. Учасники журі та представники акселератора проведуть відбір анкет, після чого буде відібрано 10 найкращих старапів. Команди цих проектів вирушать до Den Bosch. Там вони зберуться для роботи над своїми ідеями і продуктами. Програма триватиме 6 місяців. На часі дізнатися більше про умови участі у ній.

На яких умовах відбуватиметься фінансування

В акселераторі AI відібрані стартапи отримають фінансування €20 тис готівкою. Додатково надається сума у €80 тис на оренду офісних приміщень упродовж всієї програми. Також передбачено підтримку з боку наставників та експертів з відповідних галузей. Умовою фінансування є надання інвесторам 6% частки у стартапі, зазначають організатори цієї спеціалізованої акселераційної програми.

Як долучитися до програми

Проекти у царині штучного інтелекту мають створити можливості для бізнесу, приносячи технології у поточні бізнес-процеси в компаніях, що зробить їх більш зручними для використання в реальних життєвих ситуаціях. Заявку можна подати тут. Покищо це — пілотний цикл, однак у подальшому його може бути продовжено.