Microsoft представить нову версію Windows для pro-користувачів

Čytaty latynkoju
Microsoft представить нову версію Windows для pro-користувачів

Від часів, коли Microsoft використовувала бренд Workstation для корпоративних версій своєї ОС, минуло майже 20 років — і от компанія з Редмонда збирається відродити цей бренд у новій версії операційної системи.

Як виявили інформацію про майбутній реліз

Дані про майбутні зміни виявили двоє користувачів соцмережі Twitter. Інформацію було випадковим чином оприлюднено у версії Windows 10 для розробників, доступ до якої корпорація надала минулого тижня. Нова версія фігурує під описом «Windows 10 Pro для комп’ютерів із покращеною конфігурацією». За словами ентузіастів, її розраховано на значні вимоги апаратної платформи до програмного забезпечення.

Які основні опції матиме нова версія Windows 10

Слайд, що потрапив до рук ентузіастів, також описує нову версію операційної системи як «Windows 10 Pro for Workstation» і вказує на 4 основних характеристики нової ОС:

  • Режим «робочої станції». Microsoft оптимізує роботу ОС за рахунок створення типових конфігурацій для обчислювальних операцій та роботи із графічними чи дизайнерськими завданнями. Саме тоді вмикатиметься режим пікових завантажень, так званий «Workstation mode».
  • Нова файлова система. У цій версії активізують підтримку роботи із файловою системою ReFS із функціональністю автоматичного виправлення помилок та оптимізацією до великих обсягів даних.
  • Швидша робота із файлами. Буде активізовано протокол SMBDirect для швидкого обміну великими файлами, зниження затримок передачі даних та розвантаженням процесора під час операцій із файлами.
  • Розширена підтримка «заліза». В планах Microsoft — підтримка конфігурацій із 4 процесорами на 1 материнській платі та із лімітом пам’яті до 4 ТБ. Зараз Windows 10 Pro підтримує лише 2 процесори на 1 платі.

Коли чекати на появу новинки

Поки що немає даних ні про точний час / дату релізу, ні про те, якою буде офіційна назва цієї версії, тож нам залишається чекати на офіційні коментарі Microsoft з цього приводу.