До 28 травня Вінниця приймає заявки на пітчинґ міських проектів

Čytaty latynkoju
До 28 травня Вінниця приймає заявки на пітчинґ міських проектів

У Конкурсі проектів, котрий проходить у Вінниці, можуть брати участь містяни, котрим цікаво запропонувати та реалізувати ідеї у сфері фізичної культури та спорту, міського освітнього простору, культурно-мистецького середовища. Можна також пропонувати власні ідеї та проекти стосовно туристичних родзинок Вінниці, IT-сервісів та продуктів для вінничан, еко- та молодіжних ініціатив. Приділять увагу також і розгляду проектів у царині інклюзивних рішень та публічних просторів. На часі дізнатися більше про проекти, які обиратиме Вінниця.

З яких етапів складається конкурс

Всі ідеї мають бути реалізовані у 2017 році. Спочатку потрібно заповнити анкету заявника, потім пройти відбір через експертне оцінювання, На подальшому етапі фахівці від Британської Ради допоможуть в доопрацюванні та складанні плану реалізації відібраних ідей.

Як тільки проекти буде доопрацьовано, його треба презентувати суддям: представникам влади, бізнесу, експертам British Council та громадським діячам. Заявки на участь приймають до 28 травня 2017 року. Потім Вінниця голосуватиме за найкращі ідеї та стартапи.

Скільки грошей можна отримати на реалізацію проекту

Бюджет конкурсу складає 700 тис грн, на реалізацію одного проекту можна залучити не більше 30 тис грн. Для проведення конкурсу та нагородження переможців 200 тис надає Британська Рада в Україні, а 500 тис — Вінницька мерія. Також організатори зазначають, що бюджет може зрости за умов долучення місцевого бізнесу в якості партнерів.