В Україні відкрили шлях до запуску 4G

Čytaty latynkoju
В Україні відкрили шлях до запуску 4G

Новітній мобільний зв’язок незабаром з’явиться в Україні, Перші рішення щодо старту впровадження технологій зв’язку четвертого покоління вже запроваджено. Національна комісія регулювання зв’язку та інформатизації (НКРЗІ) схвалила два рішення, які дозволять запуск в Україні 4G у діапазоні 1800 МГц. Телеком-регулятор запропонував необхідні зміни до законодавства. На часі дізнатися більше про ці зміни — а також про те, коли слід чекати новітнього мобільного зв’язку в Україні.

Як стартуватиме запуск 4G в Україні

Наразі у кожному визначеному спектрі українське законодавство дозволяє використання конкретної радіотехнології. Регулятор прийняв за основу зміни до урядової постанови про видачу ліцензій у діапазоні 1800 МГц. Початкова вартість ліцензії на 10 МГц на майбутньому тендері становитиме приблизно 265 млн грн.

Національна комісія регулювання зв’язку та інформатизації направить свої пропозиції зацікавленим державним органам для погодження. Раніше повідомлялося, що тендер на використання радіочастот 4G мають провести до кінця 2017 року.