Створено додаток для допомоги українській армії

Čytaty latynkoju
Створено додаток для допомоги українській армії

Команди Liquid7 Україна і Talan Communications представили мобільний додаток Wake App, який покликаний допомогти армії платою за мирний сон. На часі дізнатися, як можна підтримати українських армійців, просто встановивши будильник.

Як функціонує будильник, що переводить гроші на потреби армії

Розробники нової української благочинної платформи створили будильник, в якому кожне натискання паузи/повтору переводить гроші на потреби армії. Мобільний додаток Wake App розроблений для підтримки благодійного фонду «Повернись живим». Розробники мобільного додатку інтегрували в будильник програмний комплекс перерахувань без підтвердження платежів. Для цього варто лише підтвердити достовірність даних про себе. Верифікація користувача відбувається лише одноразово при встановленні додатку і прив’язці платіжної картки українського банку. Ось що з цього приводу говорить один із засновників компанії:

Поки ви продовжуєте спати, військові охороняють ваш мирний сон. Так чому б вам не заплатити за нього? Ви самі можете встановити суму і валюту, в якій хочете зробити пожертвування.

Дмитро Грушевський, Digital Director AGAMA сommunications

Як працює новітній інструмент для допомоги солдатам, можна побачити на цьому відео:

Будити користувачів буде пісня «Колискова» у виконанні Лiнії Маннергейма і Саші Кольцової, слова якої написав Сергій Жадан. Творці програми сподіваються, що якомога більше українців встановлять новий додаток і підтримають таким чином Збройні Сили України.

Завантажити додаток можна у Play Market  та App Store