25 травня у центрі столиці відкриють новий iHUB

Čytaty latynkoju
25 травня у центрі столиці відкриють новий iHUB

25 травня 2017 року норвезько-український проект з підтримки та розвитку технологічного бізнесу iHUB відкриє свої двері перед стартапами та почесними гостями у відновленому будинку за адресою Хрещатик, 10.

Історія функціонування iHUB в Києві

Наразі iHUBи функціонують в п’яти містах трьох країн, а очолить їх штаб-квартира на Хрещатику 10. Декілька років тому для реалізації пілотного проекту в Києві уряд Норвегії виділив грант у розмірі €200 тис. Коли iHUB повністю реалізували, економія склала більше €180 тис, які благополучно повернули до держбюджету Норвегії. Здивовані норвежці говорили, що це – перший подібний випадок в історії двосторонніх відносин за часів незалежності України.

Як вдалося реалізувати iHUB у напівзруйнованій будівлі на Хрещатику

Будівля, яку запропонувала мерія, знаходилася у складному технічному стані, каже керівник проекту Дмитро Подолєв. Мабуть, саме аварійний стан дозволив приміщенню залишитися в комунальній власності міста. Тут протягом двадцяти років не було опалення, каналізації, електрики і протікав дах. iHUB не залишав надію знайти партнерів, готових співінвестувати в соціальний проект.

01/ 02

Завдяки норвезьким колегам вдалося отримати додаткове фінансування, що дозволило завершити ремонтні роботи. Допомогу також надали посольства Фінляндії і Естонії в Україні, а також ДТЕК, які розуміли важливість проекту не тільки для Києва, а й для України.

Забронювати місце на Хрещатику 10 можна тут. | Деталі за телефоном + (38) 050-334-72-40 та на сайті