Microsoft представила новий дизайн Windows та середовище для розробки додатків

Čytaty latynkoju
Microsoft представила новий дизайн Windows та середовище для розробки додатків

Якщо ви активно розробляєте програми та сервіси для операційної системи корпорації Microsoft, для вас є низка цікавих новин. Microsoft представила новий формат інтерфейсу та новий дизайн — так званий Project Neon. По суті це — новий вигляд для ОС Windows 10. У кінцевому варіанті для споживача він називається The Microsoft Fluent Design System. На часі дізнатися більше про ці зміни.

Що нового у вигляді ОС

Якщо ви очікували на кардинальне оновлення «зовнішності» операційної системи, вас напевно спіткає розчарування. Суть лише у косметичних покращеннях та всіляких красивих прозорих ефектах. Втім, не можна назвати цей новий вигляд нудним чи банальним. У самій корпорації називають цей інтерфейс логічним продовженням та еволюцією інтерфейсу Metro:

Що зміниться для розробників

Компанія Microsoft продемонструвала потужність фреймворку .NET. Відтепер за його допомогою можна на єдиній розробницькій базі «писати» код для iOS, Android та Windows. А також представлено універсальну мову розмітки XAML Standard 1.0 для роботи із інтерфейсними елементами для Windows, iOS та Android.

На додачу Microsoft анонсувала пряму розробки із ноутбуку чи комп’ютера під Windows за допомогою нового інструменту, що називається Xamarin Live Player. Це — iOS-додаток, який можна поєднати із Visual Studio для деплоїнгу коду під будь-який пристрій на iOS і при цьому редагувати код «на льоту» за допомогою Visual Studio.