Українцям пропонують підтримати гривнею сервіс для підрахунку тварин у містах

Čytaty latynkoju
Українцям пропонують підтримати гривнею сервіс для підрахунку тварин у містах

Для тих, хто переймається через зростання кількості безпритульних тварин у містах та хоче максимально допомогти їм, незабаром в Україні з’явиться новий онлайн-сервіс. Громадська організація «Міжнародні системи реєстрації» ініціювала створення платформи для реєстрації безпритульних тварин та тих, що вже мають господарів. На часі дізнатися, як працюватиме нова онлайн-платформа та що вона дасть для тварин і господарів.

Як це працює?

Організація прагне впровадити максимум міських реєстрів, а також створити зручні сервіси для власників домашніх улюбленців. Проектом передбачено додаткові моніторингові онлайн-можливості також і ветеринарних лікарів, кінологічних клубів та притулків. Реальна картина чисельності безпритульних собак та котів дозволить оцінити ситуацію, розробити способи гуманного вирішення проблеми та спрогнозувати результати коригування кількості безпритульних тварин на вулицях українських міст.

У 2016 році авторами проекту вже було проведено підрахунки у Запоріжжі, Дніпрі, Миколаєві, Одесі, Києві, Вінниці, Чернівцях, Львові, Херсоні та Рівному. На основі отриманих результатів вони будують прогнози та детальні звіти про стан із безпритульними тваринами в цих містах та регіонах.

Як допомогти проекту?

Наразі організатори ініціативи шукають кошти для створення мобільних додатків з можливістю роботи за умов поганого інтернет-покриття. Також постійно потрібно удосконалювати базу даних, проводити аналітичні розрахунки, що допоможе сплануванти роботу комунальних підприємств у сфері поводження з тваринами. Тим, хто підтримає проект на сторінці «Спільнокошту», пропонують тематичний подарунок.