Провідна шведська авторка привезе до Львова книгу про особливих дітей

Čytaty latynkoju
Провідна шведська авторка привезе до Львова книгу про особливих дітей

Презентація книги Анни Хьґолунд «Про це говорять лише з кроликами» відбудеться у Львові 23 травня. Окрім самої авторки, на події будуть присутні видавці Ілля Стронговський та Лілія Омельяненко. Стосуватиметься новинка особливих дітей.

Про що розповідає нова книга

У «Про це говорять лише з кроликами» авторка та ілюстраторка видання досліджує думки і життя високочутливої дитини, яка зображена в образі кролика, але виховується в типовій людській родині. Арт-бук поєднує колажі, фотографії та живопис і допомагає читачеві зрозуміти кролика: як це «бути іншими», але водночас тяжіти до більшої соціалізації. Мама намагається допомогти кролику і просить його бути менш чутливим. Але єдина людина, яка дійсно розуміє кролика — це його дідусь.

Це може стати прекрасним дарунком, як собі, так і друзям, бо глибоко всередині всі ми — кролики

Ілля Стронґовський, видавець

Хто працював над українським перекладом новинки

Незмінною перекладачкою творів Анни на українську є Юлія Юрчук, а редакторкою – Анна Процук. Коректоркою видання виступила Марина Гетманець.

Ілля Стронґовський, співзасновник Видавництва каже: «Як і у випадку з “Бути мною” це книжка, якої дуже не вистачало в 13 років. Коли тебе ніхто не розуміє і ти певен, що це назавжди і цю прірву нічим не заповнити. Коли ранить все, але ти все одно сподіваєшся, що “життя як у всіх” може бути і в тебе. Як і попередні наші видання, “Кролик” – для читання, розглядання, перечитування і зберігання. Нам дуже важливо робити книжки такими, щоб їх хотілося передавати у спадок». »

Інші особливості видання

Щоби підсилити закладені в артбуку ідеї, крім звичної для «Видавництва» преміальної якості, ця книжка оздоблена вибірковим флоком – книжка пухнаста і трошки волохата, що створює неймовірні відчуття на дотик. За створення унікального ефекту відповідала типографія Huss. Із 17 травня книжка з’явиться у продажу.

Провідна шведська авторка привезе до Львова книгу про особливих дітей

Про авторку

Анна Хьоґлунд – провідна шведська авторка та ілюстраторка, працює з такими авторами, як Ульф Старк, Барбра Ліндґрен, Ева Суссо і Гуннар Ліндквіст.

Анна Хьоґлунд також є авторкою своїх власних книжок, за які отримала багато шведських і зарубіжних літературних премій, в тому числі: Elsa Beskow Plaque, Deutscher Jugendliteraturpreis, August Prize та Heffaklumpen. У липні 2016 року Анна отримала престижну шведську Премію Астрід Ліндґрен (швед. Astrid Lindgren-priset) — літературну нагороду видавництва «Rabén & Sjögren», у якому друкувала свої твори й працювала редакторкою сама Ліндґрен.

Перша книга Анни українською – «Бути мною» – вийшла у 2016 році, та розповідає про повсякденне життя 13-річної дівчинки Руси через її думки, переживання та осмислення ролі жінок в історичному контексті.

Де відбудеться презентація

Львів, «Найдорожча ресторація Галичини», Площа Ринок, 14, 2-й поверх