Одному із найстаріших видань України про IT виповнилося 22 роки

Čytaty latynkoju
Одному із найстаріших видань України про IT виповнилося 22 роки

Перший номер видання під назвою «Hotline – Компьютерное Обозрение» було опубліковано 10 травня 1995 року. А починаючи із вересня того ж року журнал «Компьютерное Обозрение» до грудня 2010-го журнал став виходити щотижня. Основною темою стали IT, розробки, різноманітні ґаджети. За словами редакції проекту, всі ці роки основною ідеєю роботи залишалося інформування читачів про головні новини, напрацювання та розробки у технологічних індустріях. На цих засадах журнали і розвивася усі ці роки. Щоправда, останнім часом до нього вдається найбільш консервативна частина аудиторії подібних проектів.

Чим ще відоме «Компьютерное Обозрение»

Видання також із 2008 року проводить всеукраїнський конкурс IT-директорів. Він носить назву BEST CIO. Організований виданням конкурс визначає найкращих очільників за напрямком інформаційних технологій та їхнього впровадження у різних сферах. Їм потім вручається символічна відзнака.

Життя проекту після ліквідації паперового варіанту

Окрім основного сайту, «Компьютерное Обозрение» також зберегло щотижневу розсилку. Вона в загальних рисах повторює формат паперового журналу, який колись випускався. У читачів також є можливість читати матеріали онлайн чи завантажити інформацію у форматах epub та mobi, сумісних із популярними електронними планшетами та рідерами електронних книг. Журналісти також ведуть сторінки у найпопулярніших соціальних мережах — чисельність читачів видання у Facebook перевищує 5 тис, у Google+ аудиторія складає 92 тис осіб. Подальші плани редакції щодо розвитку чи реформування видання поки невідомі.