Реклама

Українські розумні жалюзі з’явилися на Kickstarter

Čytaty latynkoju
Українські розумні жалюзі з’явилися на Kickstarter

SolarGaps — так називаються перші у світі «сонячні» жалюзі: вони не лише захищають від сонця, але й перетворюють енергію його променів на електроенергію для вашого будинку. За словами розробників, за допомогою таких жалюзі можна скоротити рівень енерговитрат аж на 70%, якщо встановити їх на усіх вікнах помешкання.

Як працює SolarGaps

Після встановлення на вікнах кожен квадратний метр поверхні цих жалюзі генерує до 100W електроенергії. Надлишкову енергію можна або накопичувати у акумуляторних батареях для подальшого використання, або продавати компаніям з енергопостачання за спеціальним «зеленим» тарифом. Трохи більше 10 кв м за словами розробників дають достатньо електроенергії, аби живити три «макбуки» чи до 30 LED-лам для освітлення приміщень.

Чи складно встановити ці жалюзі

Встановлення відбувається самостійно, на основі простих інструкцій — команда запевняє, що жодних складнощів у власника смарт-жалюзі із сонячними батареями не виникне. Смарт — бо окрім самих жалюзі, є ще також мобільні додатки для керування ними, розроблені для роботи зі смартфонами iPhone та Android. SolarGaps підключається до цих додатків через бездротове з’єднання WiFi чи Bluetooth. Додаток контролює рівень генерування енергії, кут нахилу робочих панелей та піднімання / опускання жалюзі. Можна буде встановити денний, нічний та добовий розклад роботи жалюзі у автоматичному режимі.

Як щодо гарантій?

SolarGaps можуть використовуватися на всіх габаритах та типах вікон. Для виробництва електроенергії використовуватимуться сертифіковані фотоелементи, виготовлені у США виробником SunPower із 25-річним циклом роботи для сонячних елементів. Зовнішню поверхню виготовлятимуть із тривкого алюмінію, стійкого до пошкоджень та перепадів температури.

Розраховано жалюзі на роботу не менше 5 років. Ті, хто зробить внесок у кампанію на Kickstarter, отримають свої диво-жалюзі наприкінці 2017 року. Мінімальна вартість комплекту для попереднього резервування — $249.