На півдні України пройде Міжнародний фестиваль повітряних зміїв

Čytaty latynkoju
На півдні України пройде Міжнародний фестиваль повітряних зміїв

На Миколаївщині відбутеться перший Міжнародний фестиваль повітряних зміїв «Tryhutty International Kite Festival 2017». Захід для шанувальників «зміїних» польотів відбудеться з 18 по 23 травня на березі річки Південний Буг у с. Трихати.

Програма «Tryhutty International Kite Festival 2017»

Організатори зазначають, що фестиваль надає учасникам та гостям унікальну можливість провести уїк-енд весело та продуктивно у колі друзів чи сім’ї та побачити повітряні змагання. Серед гостей фестивалю гостями будуть фахівці повітряних зміїв з Італії, Німеччини, Франції, Польщі, Туреччини, В’єтнаму, ОАЕ та Індії. 21 травня обіцяють провести грандіозне масштабне дійство, в якому покажуть всі можливості літальних апаратів від різних конструкторів та дизайнерів.

Ми впевнені, що культивування принципів мирного життя на планеті, дружелюбності, згуртованості навколо спільної ідеї – це запорука розвитку громадянського суспільства та зростання успішних поколінь

організатори фестивалю

Мріяли створити повітряного змія власноруч?

Для гостей Фестивалю організатори підготували майстер-класи зі створення повітряних зміїв. Про всі особливості цього мистецтва можна буде дізнатися у Олексія Звірика — засновника Асоціації Повітряних Зміїв з міста Херсон. Також автори найкращих аматорських повітряних зміїв отримають цінні призи за участь та оригінальність. Вартість навчання — 100 грн.

Окрім демонстрації повітряних зміїв та майстер-класів, на відвідувачів фестивалю чекає концертна програма, ігри та конкурси, демонстрація народних ремесел, традиційних українських страв та ярмарок. Вхід на територію фестивалю безкоштовний.