Марк Цукерберґ хоче поліпшити безпеку користувачів Facebook

Čytaty latynkoju
Марк Цукерберґ хоче поліпшити безпеку користувачів Facebook

Засновник соцмережі Facebook Марк Цукерберґ повідомив, що протягом наступного року в компанії поліпшать систему реагування на заборонений спільнотою контент. Це пов’язано не лише з закликами, які розпалюють ворожнечу чи пропагують ненависть до певних груп. Завдяки посиленню співпраці з громадськими активістами та правоохоронними органами, підвищиться можливість реагувати на заподіяння шкоди собі та оточуючим. У напрямку перешкоджанню подібним діям компанія працюватиме й надалі.

Як Facebook ставатиме безпечнішим?

Сьогодні за інформаційним простором платформи слідкує 4,5 тис працівників компанії по всьому світу. За словами Марка Цукерберґа, до роботи планують залучити ще близько 3 тис модераторів. Таким чином покращиться аналіз звітів та швидкість реагування, якщо людина знаходиться в небезпеці, хоче завдати шкоди собі чи будь-кому.

За минулі декілька тижнів ми бачили людей, що компроментують себе та інших за допомогою прямих трансляцій чи відео, розміщених на Facebook. Якщо ми хочемо мати безпечну спільноту, то повинні швидко реагувати на це

Основні цілі : виявити і запобігти заподіянню шкоди

Для прикладу Цукерберґ розповів про заяву одного із користувачів у прямій трансляції у соціальній мережі щодо наміру вкоротити собі віку. Працівники компанії відразу ж звернулися до правоохоронних органів — і змогли врятувати потенційного самогубцю. «Ніхто не повинен опинятися у подібних ситуаціях, але якщо вже так сталося, то ми повинні надати необхідну допомогу,» — зазначив на своїй сторінці CEO Facebook.