Іноземні ЗМІ під час Євробачення працюватимуть у просторі ArtHub

Čytaty latynkoju
Іноземні ЗМІ під час Євробачення працюватимуть у просторі ArtHub

Для зручності роботи представників іноземних ЗМІ під час проведення Євробачення-2017, з 1 по 14 травня в «Укрінформі» працюватиме ArtHub. Цей проект покликаний стати креативним простором, де можна буде взяти участь у низці цікавих заходів. Тут також можна буде познайомитися з культурою, побутом та традиціями українців.

Як саме у ArtHub будуть презентувати Україну

Проект розпочався з відкриття виставки «WOW, Ukraine!». У її експозиції було представлено маловідомі факти про нашу державу. Тут можна дізнатися про відомих винахідників, зірок шоу-бізнесу, унікальні туристичні місця та багато іншої інформації про Україну.

Під час Євробачення до Києва завітає півтори тисячі іноземних журналістів. Тому ми хочемо розказати їм не про ту Україну, про яку можна прочитати на шпальтах газет, а про іншу — незвичайну та невідому

Еміне Джапарова, перша заступниця Міністра інформаційної політики України

Ініціатори створення ArtHub підготували насичену програму для іноземних гостей. У планах — творчі зустрічі, лекції, демонстрацію традиційного українського одягу та кримсько-татарських прикрас, а також дегустацію традиційних страв, і майстер-клас з приготування вареників.

Генеральний директор агентства Укрінформ Олександр Харченко запевнив, що в ArtHub Україну презентують, як яскраву, демократичну та багату традиціями державу:

Ми сподіваємось, що наші колеги повезуть звідси найпозитивніші емоції та спогади, і донесуть їх до свої читачів та слухачів в Європі і, напевно, що в світі