29 квітня усіх бажаючих запрошують зробити Україну чистою

Čytaty latynkoju
29 квітня усіх бажаючих запрошують зробити Україну чистою

29 квітня 2017 року о 10:00 стартує всеукраїнська екологічна акція «Зробимо Україну чистою разом». Вона має на меті ініціювати активність громадськості на місцях у подоланні проблем із сміттям у парках, скверах та громадських місцях. Цьогоріч акція відбудеться по всій території України. У планах організаторів — зібрати щонайменше 5 млн учасників із 5 тис локацій на усій території нашої держави. Усі вони мають активно долучитися до прибирання та утилізації сміття на берегах річок, у парках, скверах, на майданчиках та у публічному просторі різних населених пунктів.

Як долучитися до всеукраїнського прибирання

Щоб долучитися до акції, треба заповнити реєстраційну форму, обрати найближчу до учасника локацію проведення акції та не забути рукавички й інший інвентар, що необхідний для прибирання обраної території.

Що таке «Зробимо Україну чистою разом» і чи немає тут політики

Політики у цьому заході немає жодної, це – щорічна всеукраїнська соціально-екологічна акція з прибирання та благоустрою засмічених зелених зон, а також місць громадського відпочинку. наголошують її організатори. Ця подія вважається найбільшим соціальним проектом України на цей час. Організатором виступає громадська організація «Let’s do it, Ukraine!». Вона є складовою всесвітнього руху «Let’s Do It! World», що об’єднує понад 16 млн мешканців 113 країн нашої планети. Усі учасники переймаються проблемами соціальної взаємодії та підтримки потенціалу населених пунктів.