Марк Цукерберг дасть віртуальній реальності нові можливості

Čytaty latynkoju
Марк Цукерберг дасть віртуальній реальності нові можливості

В рамках щорічної конференції CEO Facebook Марк Цукерберг презентував нові напрацювання в сфері VR та гейміфікації спілкування. Зокрема, наголошується на можливостях поширення будь-якої інформації у будь-яких обсягах зі швидкістю думки. Слово Марку Цукербергові:

Яким бачить майбутнє віртуальної реальності CEO Facebook

«Наші мізки продукують потік даних, достатній для передачі кінострічки у якості 4К» — наголошує очільник найпопулярнішої соцмережі на планеті. За його словами, цей процес відбувається щосекунди. Проблема у спілкування полягає в тому, що звичне для нас усне мовлення передає обсяг даних, співмірний із роботою звичайного аналогового модему зразка 1980-х років. «Ми працюємо над створенням системи, котра буда взаємодіяти безпосередньо із вашим мозком — і робитиме це приблизно вп’ятеро швидше, аніж зараз ви набираєте тексти на екрані смартфону» — заявив Цукерберг, коментуючи нові можливості віртуалізації. — «Більше того, ми прагнемо перетворити цю технологію на рухому, портативну, яку можна масштабувати та випускати у вигляді серійних пристроїв. Тоді «клік у мозку» та миттєвий вибір опції зробить доповнену реальність по-справжньому природньою». Поки що він не озвучив конкретних строків запуску VR-рішень від соцмережі.

Що таке Facebook Spaces

Також Марк Цукерберг продемонстрував роботу віртуального середовища Facebook Spaces. На цій VR-платформі ви зможете спілкуватися із друзями, знайомитися із новими людьми та навіть мандрувати. Інноваційний крок, хоча нам нагадує про гру-платформу Second Life.