У пісні “Сніг” емоційні переживання та характерна чутлива вокальна подача поєднуються з більш жорстким звучанням, що створює контраст з попередніми роботами. Сніг символізує особисті стосунки, у яких виникає різке падіння емоційної температури.
Сингл був написаний у період другої половини 2022, коли дуже близькі Анні люди з минулого життя поступово зникали з тогочасної реальності. Почуття самотності та чужа країна стали каталізаторами для написання роботи. У ній сніг – більше метафора, ніж метеоявище, він тут про сковуючий холод самотності.
Усі попередні роботи були для мене певною мірою компромісом в плані звучання. Адже початок повномасштабної війни докорінно змінив мої життєві умови: я не могла більше працювати із тими людьми, з якими працювала раніше, у мене був певний дефіцит у творчих однодумцях. Насправді, кожна моя попередня робота народжувалась досить важко для всіх залучених людей, адже стилістика, якої я прагнула, не була робочою і не відповідала досвіду та музичним вподобанням музиканта, з яким тоді працювала. Я вперше виступала повноцінним саунд-продюсером своїх пісень, коли опікувалась не тільки створенням безпосередньо музичної композиції на етапі аранжування, але й мусила бути особисто залученою до роботи з іншими фахівцями під час зведення і мастерингу
Anna Petrash, Артистка
Anna Petrash — молода селф-мейд артистка, авторка пісень та режисерка музичних кліпів. Її музика – це ніжні й водночас харАктерні пісні, особливістю яких є глибокий чуттєвий текст та експерименти з формою композиції. Проект несе в собі цілісний музичний й візуальний юніверс, що поглиблюється й розкривається з кожним новим релізом. Активною музичною діяльністю артистка почала займатися ще у підлітковому віці. У творчості яскраво проявляються нові саундові рішення, що супроводжувались змінами у баченні та житті музикантки. Найпопулярніші сингли “Холодно” та “Не твоя” неодноразово можна почути на радіо та музичних каналах, а кліпи збирають більше 50 тисяч переглядів.
Анна також розвивається як фільммейкерка. Після початку повномасштабного вторгнення кожному з нас довелось навчитись жити по-новому, відмовитись від звичних місць та емоцій. Саме ці почуття мисткиня зобразила у фільмі, що показали на вечорі, присвяченому річниці вторгнення у студентському містечку Cité Universitaire у Парижі.
Крім цього Анна працює над усією художньою стилістикою та наповненням кадру – від стилю героїв до реквізиту та пошуку локації, самостійно робить монтаж та кольорокорекцію. Як каже сама артистка, “закриваю собою повний цикл створення музичного продукту”. Стежити за творчістю Анни можна в її соцмережах.