Реклама

👀 Антон Слєпаков: Поки ми живі й можемо фіксувати те, що відбувається, ми це робитимемо як можемо та вміємо

Антон Слєпаков та Андрій Соколов презентували альбом warнякання. 23 документально-терапевтичні композиції про сьогодення Україні у 2022-2023 роках
Čytaty latynkoju
👀 Антон Слєпаков: Поки ми живі й можемо фіксувати те, що відбувається, ми це робитимемо як можемо та вміємо
  1. Головна
  2. Музика
  3. 👀 Антон Слєпаков: Поки ми живі й можемо фіксувати те, що відбувається, ми це робитимемо як можемо та вміємо
  • Сподобався пост? Став вподобайку!
  • 0
Антон Слєпаков та Андрій Соколов презентували альбом warнякання. 23 документально-терапевтичні композиції про сьогодення Україні у 2022-2023 роках

Попри зашкалюючу концентрацію тексту в кожному треці, в цілому warнякання — це особливий вид німоти. Бо жодне слово не в змозі описати наш стан та відчуття у лютому 2022 року. Фіксувати все, бо потім буде доволі важко відтворити саме ті відчуття і весь перебіг подій. Бо за ці півтора року ми прожили декілька життів. Основа цієї програми — лаконічна електронна музика Андрія Соколова, яка або ще не встигла стати матеріалом проекта walakos, або підганялась прямо по ходу дії, в паузах між волонтерством та ракетними атаками на столицю. Коли вдягати навушники та відкривати проекти краще в безпечному сховищі.

Кожен трек warнякання — маленька документальна «короткометражка». Щось повністю документальне, щось вигадане та додумане… «ПТСР» був зафіксовуваний у Вознесенську, «Безсилля» — у Харкові, «Без війни» та «Розмова з Реф‘юджізасом» — в європейському турі warnyakannya… Абсолютно мобільна пересувна машина спогадів, фіксування злочинів та відбиток часу.

Антон Слєпаков / Андрiй Соколов — 2023 warнякання. Фото: Роман Тимченко

Антон Слєпаков та Андрій Соколов познайомились в Дніпрі, там і починали робити свій сайд-проєкт. Десь там поруч був Abstract Beats, Електропікнік, Конструкція, Dnipropop та Модуль. Точніше, Модуль був трішечки раніше, потім зник, зачинився. А в лютому минулого року встав на захист нашої країни у вигляді підрозділу Modul Squad (цьому присвячений трек «Клуб якого немає»). Це абсолютно унікальний випадок, коли назва клубу і основний кістяк його осередку стали основою бойового підрозділу. Все це тісно пов’язано з фондом Musicians Defend Ukraine, що допомагає діячам музичному процесу, які знаходяться зараз у війську.

Вихідці дніпровської спільноти зараз розкидані по гугл-мепсах всієї країни, проводять благодійні фести та виступи, закривають збори своїх найближчих друзів та анонсують нові релізи. Найближчий виходить на цьому тижні:

Антон Слєпаков / Андрiй Соколов — 2023 warнякання.

21 листопада в Будинку Кіно альбом прозвучить у вигляді розширеної програми warнякання 5:0 зі спеціальними гостями та ексклюзивними номерами, що пролунають тільки один раз саме на цьому виступі. Спеціальні номери готують Олександр Михед, Стас Корольов, Si Prosses, Анастасія Весна, Євгеній Дубовик, Олександр Колмен-Сердюк та DID.

Читайте Na chasi у Facebook і Twitter, підписуйтесь на канал у Telegram.

Share
Написати коментар
loading...