Реклама

🎤 Солістка Portishead зробила кавер на Joy Division та Девіда Бові

Čytaty latynkoju
🎤 Солістка Portishead зробила кавер на Joy Division та Девіда Бові
  1. Головна
  2. Музика
  3. 🎤 Солістка Portishead зробила кавер на Joy Division та Девіда Бові
  • Сподобався пост? Став вподобайку!
  • 0

Солістка та одна із засновниць Portishead Бет Гіббонс разом з гуртом Miraculous Love Kids зробила кавер на Atmosphere/Heroes — зліплені разом пісні Joy Division та Девіда Бові.

Нова пісня записана заради благодійності та заради уваги до Miraculous Love Kids. Цей гурт створили жінки, які поїхали з Афганістану після того, як влада перейшла до Талібану, який суворо обмежив права і свободи жінок.

Наразі дівчата з Miraculous Love Kids знаходяться в Афганістані та Пакистані разом зі своїми сім’ями. Там вони познайомилися з американським музикантом та активістом Ленні Кордолою, створивши гурт.

Для мене було великою честю попрацювати разом з Miraculous Love Kids над Atmosphere/Heroes і бути голосом поруч з цими хоробрими та красивими дівчатами з Афганістану.

Бет Гіббонс , солістка Portishead

Прокоментував пісню й Кордола, зазначивши, що Гіббонс вже давно слідкує за подіями в Афганістані.

Вона підтвердила свою підтримку і проявила щедрість духу до дівчат, що було безцінним, оскільки вона дійсно є одним з найвеличніших голосів у сучасному світі. Ця пісня ілюструє важке становище жорстоко пригноблених людей у світі. Зокрема, дівчат і жінок Афганістану, звідки походять Miraculous Love Kids.

Ленні Кордола

Раніше ми розповідали, що гітару з автографом співачки Тейлор Свіфт продали за $120 тис. на аукціоні OK Kids Korral. Кошти перекажуть на підтримку дітей, що хворі на рак.

Читайте Na chasi у Facebook і Twitter, підписуйтесь на канал у Telegram.

Share
Написати коментар
loading...