Реклама

🎖 В Україні заснували премію імені Мирослава Скорика 

Čytaty latynkoju
philharmonia.lviv.ua
🎖 В Україні заснували премію імені Мирослава Скорика 
  1. Головна
  2. Музика
  3. 🎖 В Україні заснували премію імені Мирослава Скорика 
  • Сподобався пост? Став вподобайку!
  • 0

Сьогодні, 24 вересня, Рада ухвалила законопроєкт № 5767, за яким в Україні з’явиться нова державна нагорода імені Мирослава Скорика. За документ в першому читанні проголосували 305 депутатів, після чого проєкт закону в цілому підтримало 306 народних обранців. Документ набере чинності з дня, наступного за днем його опублікування. Також його має підписати голова парламенту та президент.

Присудження премії приверне увагу суспільства до авторів та творів українського сучасного музичного мистецтва, які впливають на розвиток національного культурного середовища, а також гідно презентують українську культуру в європейському і світовому культурному процесі як його невід'ємну складову

Пояснювальна записка до законопроєкту
Читайте також: 🥰 «Балдьожні пісеньки»: Sade — Smooth Operator

Премію можуть отримати митці за вагомий внесок у розвиток музичного мистецтва України. Нагорода складатиметься з диплома, нагрудної відзнаки та фінансової виплати.

Мирослав Скорик — це один з найвідоміших українських композиторів другої половини XX — початку ХХІ століття. Він написав концерти для оркестру, для віолончелі з оркестром, три фортепіанні та два скрипкових. Роботи Скорика постійно виконують в Україні, Німеччині, Австрії, Польщі, Чехії, Великій Британії, США та багатьох інших країнах. Минулого року, 1 червня, у 81 рік композитор пішов з життя.

Будь ласка, візьміть участь у опитуванні. Це допоможе розвитку нашого проєкту:

Читайте Na chasi у Facebook і Twitter, підписуйтесь на канал у Telegram.

Share
Написати коментар
loading...