Реклама

🎇 Зірка серіалу «Декстер» Майкл Сі Голл виступить у Києві зі своїм гуртом

Нью-йоркський інді-гурт Princess Goes to the Butterfly Museum дасть ексклюзивний концерт у київському клубі Bel Etage 11 грудня.
Čytaty latynkoju
🎇 Зірка серіалу «Декстер» Майкл Сі Голл виступить у Києві зі своїм гуртом
  1. Головна
  2. Музика
  3. 🎇 Зірка серіалу «Декстер» Майкл Сі Голл виступить у Києві зі своїм гуртом
  • Сподобався пост? Став вподобайку!
  • 0
Нью-йоркський інді-гурт Princess Goes to the Butterfly Museum дасть ексклюзивний концерт у київському клубі Bel Etage 11 грудня.

Нью-йоркський інді-гурт Princess Goes to the Butterfly Museum дасть ексклюзивний концерт-презентацію альбому Thanks for Coming у київському клубі Bel Etage 11 грудня.

Princess Goes to the Butterfly Museum – це супергурт із найнесподіванішими складовими. У 2018 колектив створили актор, співак та музикант Майкл Сі Голл (Dexter, Six Feet Under, Lazarus), гітарист та клавішник Метт Кац-Боен (Blondie) та ударник Пітер Яновіц (The Wallflowers, Morningwood) після багатьох років дружби та спільних музичних імпровізацій. У травні 2021 року тріо випустило свій перший повноформатний альбом Thanks for Coming та готується представити його на кількох ексклюзивних концертах. У тому числі й 11 грудня 2021 в Києві, на сцені Bel Etage.

Чудернацьку назву колективу придумала донька Кац-Боена, а на музичне наповнення учасників надихають зірки з різних жанрових ніш: від Nine Inch Nails та Девіда Боуї до Донни Саммер та бродвейських мюзиклів. Говорячи про мюзикли, до речі, неможливо не згадати іконічний Lazarus – одну з останніх передсмертних робіт Боуї, що містить його музику та тексти. Сюжет базований на романі Волтера Тревіса «Людина, яка впала на Землю» Власне, в кіноекранізації головну роль виконав Боуї, а головну роль у мюзиклі виконав Майкл Сі. Голл.

Метт Кац-Боен у першу чергу відомий як клавішник легендарного гурту Blondie, однак його послужний список набагато більший. За роки творчості він грав і з Boy George, і у сольних проєктах Деббі Гаррі, і з індастріал-титанами Psychic TV, і з Сінді Лопер. У 2015-2017 Кац-Боен працював над мюзиклом Hedwig And The Angry Inch, де й познайомився з Голлом (який виконував роль Гедвіґи) та Яновіцем (у ролі барабанника Шлатко).

У Яновіца список колаборацій не менш дивовижний. Бувши співзасновником гурту The Wallflowers, він також грав із Наталі Мерчант, Йоко Оно, Алленом Ґінзбергом та Wilco; із Меліссою Ауф дер Маур та Дейвом Ґролом Пітер заснував Hand of Doom — триб’ют-гурт, який виконував треки Black Sabbath.

Можна лише уявити цю неймовірну енергію, що вирує на сцені, коли на неї виходять ці троє. Не пропустіть один із небагатьох концертів гурту в Європі. 11 грудня 2021, Bel Etage. Квитки можна придбати за посиланням.

Подія на Facebook.

Читайте Na chasi у Facebook і Twitter, підписуйтесь на канал у Telegram.

Share
Написати коментар
loading...