Тест: Чи добре ви знаєте сучасну музику?

Čytaty latynkoju
Тест: Чи добре ви знаєте сучасну музику?

Наскільки добре ви знаєте сучасну музику, чи обізнані з її історією та які відкриття вам ще належить зробити? на всі ці запитання можна дати відповідь, якщо пройти невеликий текст від редакції Na chasi, підготований спільно із нашими партнерами із ZAXIDFEST.

Здивовані результатом? Покращити його можна завдяки найбільшому заключному фестивалю літа

«Захід» — один із найстаріших фестивалів незалежної України, він проводиться на Львівщині з 2009 року. Zaxidfest — це класичний опен-ейр, який став доброю традицією для багатьох фестивальників. Адже це — привід наприкінці літа вибратися з задушливого шумного міста з наметами у ліс, відпочити біля ставків й перейнятися активностями на свіжому повітрі.

У лайн-апі 2018 року — симбіоз стилів та музичних напрямків. На слухачів чекатиме класика від симфометалу, ню-металу до хеві-металу і року разом із новими музичними віяннями репу та хіп-хоп музики. а також представниками популярної культури. Дізнатися більше про сам фестиваль та його програму можна у нашому окремому матеріаліЮвілейний ZaxidFest 2018 — кого слухати та що дивитися на фестивалі | Придбати квитки на ZAXIDFEST