fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa

Питання, які нам часто ставлять

Правила користування сайтом

  • Копіювання та повторна публікація матеріалів сайту на сторонніх ресурсах можлива лише за наявності активного посилання на першоджерело та зазначення сайту Na chasi.
  • Права на усі світлини належать їхнім авторам, які зазначені у матеріалах.
  • Ілюстративні фото використовуються за ліцензією Creative Commons, якщо не зазначене інше. Ми використовуємо фотостоки Depositphotos, Unsplash та Pixabay.
  • Заборонено прояви агресії чи інші порушення людських прав та свобод, розпалення ворожнечі чи будь-якого протистояння. Детальніше читайте у Правилах використання сайту.

Навіщо вам ця латинка

Нас часто запитують, що дає латинка і чому ми виступаємо за її впровадження. Вичерпні відповіді та аргументи, а також Латинизатор, який допоможе перекласти ваш сайт українською латинкою, наведено у нашому Маніфесті.

Які наші поточні показники відвідуваності

Сайт Na chasi розпочав роботу 24 квітня 2017 року. Станом на 1 серпня 2017 року статистика Na chasi виглядає наступним чином:

  • 145+ тис унікальних користувачів
  • 311+ тис переглянутих сторінок
  • середня тривалість сеансу 1 користувача — 1 хв 25 сек

Як з нами зв’язатися

Ми вдячні читачам, які пишуть нам в соціальні мережі. Проте найбільш ефективним способом для зв’язку із нами є редакційна пошта.

  • Із загальних питань — [email protected]
  • Із питань реклами, комерційної співпраці та запуску спецпроектів — [email protected]

Як ми ставимося до інформаційного партнерства

Ми не практикуємо інформаційне партнерство, нас не цікавить партнерство за білети, за запрошення, за розміщення логотипу на баннерах чи листівках, за баннер на сайті, за безкоштовний вхід на ваші заходи чи в обмін на публікацію на сторонніх ресурсах. Якщо вас цікавить співпраця, що буде справді корисною та ефективною, ми готові надати вам наш медіакіт та комерційну пропозицію — просто напишіть на [email protected] з темою «Запит про співпрацю».

Чи даємо ми тексти на попереднє затвердження

Редакція не надає текстів своїх матеріалів, інтерв’ю чи авторських колонок на попереднє затвердження та вичитку спікерам чи представникам компаній, стартапів, установ та організацій, що фігурують в цих матеріалах. Внесення фактологічних правок та доповнень допускається за запитом після публікації матеріалу.

Чи шукаємо ми нових авторів

Нас цікавить співпраця з колумністами та авторами матеріалів. Колонки на сайті публікуються на безгонорарній основі. Якщо ви хочете прислати матеріал для рубрики «Колумністи», напишіть нашій заступниці головного редактора Анні Савчинській — [email protected]

Скільки коштує реклама у нас

Вартість рекламних розміщень, баннерів та спецпроектів детально розкрито у нашому Медіакіті. Напишіть нам — і ми вишлемо пропозицію, яка вас зацікавить.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: