fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Петр Крумханзл

Petr Krumhanzl
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Народився 6 травня 1966 року у Чехії, в місті Ґрадец-Кралове. Навчався у Празі, в Карловому університеті з 1994 до 1989 року, де отримав докторський ступінь з математики. З квітня 2004 году до січня 2008 року Петр Крумханзл обіймав посаду операційного директора у чеському Райффазенбанку. Після цього переїхав до України, продовживши працювати у цій банківській групі. До липня 2011 року аналогічно був операційним директором в українському Райффайзен Банку Аваль. У 2011 року Петр Крумханзл повертається до Європейського Союзу, займаючись консалтингом у сфері фінансових послуг. У травні 2013 року призначений на посаду головного операційного директора та члена ради директорів Heta Asset Resolution у Словенії. З травня 2016 року Петр Крумханзл переїжджає до Китайської Народної Республіки, де призначений на посаду головного операційного директора, директора з інформаційних технологій у китайській фінансовій установі Home Credit China. 10 січня 2017 року Наглядова рада ПриватБанку призначила Петра Крумханзла головою правління найбільшого українського банку. Петр Крумханзл знає чеську, англійсьу, японську, німецьку та російську мови. Навчався бойовим мистецтвам у Японії з 1992 до 1996 року. Цитата:. Конкуренція на ринку — найкраща рушійна сила для подальшого покращення якості послуг. Я не хочу конкурувати з іншими банками в частині рівня відсоткових ставок. Я хочу конкурувати з ними за якістю послуг та інновацій
Реклама 👇 Замовити

Народився 6 травня 1966 року у Чехії, в місті Ґрадец-Кралове.

Навчався у Празі, в Карловому університеті з 1994 до 1989 року, де отримав докторський ступінь з математики.

З квітня 2004 году до січня 2008 року Петр Крумханзл обіймав посаду операційного директора у чеському «Райффазенбанку». Після цього переїхав до України, продовживши працювати у цій банківській групі. До липня 2011 року аналогічно був операційним директором в українському «Райффайзен Банку Аваль».

У 2011 року Петр Крумханзл повертається до Європейського Союзу, займаючись консалтингом у сфері фінансових послуг. У травні 2013 року призначений на посаду головного операційного директора та члена ради директорів Heta Asset Resolution у Словенії.

З травня 2016 року Петр Крумханзл переїжджає до Китайської Народної Республіки, де призначений на посаду головного операційного директора, директора з інформаційних технологій у китайській фінансовій установі Home Credit China.

10 січня 2017 року Наглядова рада «ПриватБанку» призначила Петра Крумханзла головою правління найбільшого українського банку.

Петр Крумханзл знає чеську, англійсьу, японську, німецьку та російську мови. Навчався бойовим мистецтвам у Японії з 1992 до 1996 року.

Цитата:

Конкуренція на ринку — найкраща рушійна сила для подальшого покращення якості послуг. Я не хочу конкурувати з іншими банками в частині рівня відсоткових ставок. Я хочу конкурувати з ними за якістю послуг та інновацій

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: