Реклама

🪙 Що далі для біткоїну та крипто?

Чи будуть випущені державою цифрові монети конкурувати з криптовалютами в 2022 році
Čytaty latynkoju
🪙 Що далі для біткоїну та крипто?
  1. Головна
  2. Крипто
  3. 🪙 Що далі для біткоїну та крипто?
  • Сподобався пост? Став вподобайку!
  • 0
Чи будуть випущені державою цифрові монети конкурувати з криптовалютами в 2022 році

Дебати щодо криптовалюти все ще тривають, оскільки країни вирішують, чи приймати, регулювати чи забороняти криптовалюти. Крім того, енергоємний сектор нещодавно потрапив під обстріл експертів з клімату.

Наслідки навколишнього середовища.

Постійне зростання індустрії криптовалюти протягом багатьох років привернуло більше уваги до її вуглецевого сліду. Біткоїни та інші криптовалюти створюються або «видобуваються» потужними комп’ютерами, які змагаються за вирішення складних математичних головоломок, які споживають енергію та підживлюють викиди, що розігрівають планету, якщо вони не працюють від відновлюваних джерел.Згідно з індексом, складеним Кембриджським університетом, зараз видобуток біткоїнів становить близько 0,5% світового споживання електроенергії, споживаючи більше енергії, ніж Швеція за рік.

Піт Хоусон, старший викладач міжнародного розвитку в Університеті Нортумбрії в Британії, сказав, що в 2022 році, ймовірно, спостерігатиметься «сильніший спротив громадськості» біткойну з екологічних мотивів, що може змусити регуляторів діяти більш рішуче.

Для купівлі/продажу криптовалют рекомендуємо:

Binance

Найбільша світова крипто-біржа з величезним вибором криптовалют

Як негативний приклад, наводиться випадок у штаті Техас. “Масові відключення електроенергії спричинили 700 смертей у Техасі в цей час минулого року… і з того часу ми бачили, як США обігнали Китай як глобальну наддержаву біткоїнів, і велика частина цього додаткового тягаря додалася до мережі Техасу”. Якщо знову станеться, що звичайні люди замерзають до смерті в таких місцях, як Техас, біткоіну може не “пощастити”.

Центральні банки переходять у цифровий формат.

Випущені державою цифрові монети почнуть конкурувати з криптовалютами в 2022 році, оскільки все більше країн спробують випробувати власні цифрові валюти центральних банків. Центральні банки по всьому світу схиляються до реальності того, що цифрові платежі стають нормою. Від Росії до Чилі багато країн почали вивчати крипторинок, а тестування та впровадження заплановано на 2022 рік. Деякі, наприклад, Японія та Швеція, вже почали випробування. Поява та широке поширення власних державних активів може підірвати деякі криптовалюти, особливо стейблкоїни (які забезпечені резервами доларів або іншими активами), зробивши ефективні та недорогі цифрові платежі широко доступними.

Законний платіжний засіб.

Для купівлі/продажу криптовалют рекомендуємо:

Binance

Найбільша світова крипто-біржа з величезним вибором криптовалют

Хоча деякі країни намагаються заборонити криптовалюти (Китай або Росія), інші можуть вирішити залучити їх у фінансову зону “натхнені експериментом Сальвадору…” більше країн, що розвиваються, скористаються біткоїном як законним платіжним засобом. У вересні країна Центральної Америки стала першою, яка прийняла біткойн як дійсну валюту поряд з місцевою валютою і доларом США. Президент Найіб Букеле сказав, що це “допоможе мільйонам сальвадорців, які живуть за кордоном, повернути гроші додому, а також сприятиме фінансовому залученню, інвестиціям, туризму та розвитку”. Цей крок привернув увагу світових ЗМІ, але також викликав критику через технічні проблеми та занепокоєння щодо того, що літні люди чи ті, хто живе в сільській місцевості з обмеженим доступом до Інтернету, залишаться поза увагою. Міжнародний валютний фонд застеріг від цього рішення, посилаючись на високу волатильність цін на біткойн і ризики для захисту споживачів, фінансової цілісності та фінансової стабільності. Тим не менш, деякі уряди розглядають прийняття біткойна як засіб застрахуватися від інфляції, забезпечити доступніші грошові перекази та надати людям більше варіантів оплати.

Контроль крипторинку.

У серпні голова Комісії з цінних паперів і бірж США доповів про світ децентралізованих фінансових платформ, також відомий як DeFi, і закликав Конгрес надати агентству більше повноважень для контролю над нерегульованими на даний момент банківськими послугами на основі блокчейну. Децентралізовані фінансові платформи продовжуватимуть поширюватися на такі сфери, як кредитування, торгівля та фінансові операції. Стурбовані відсутністю захисту споживачів і слабким стандартом перевірок щодо відмивання грошей, регулятори в усьому світі почнуть посилювали контроль над торговими платформами протягом 2022 року.

На нашу думку, з’явиться більш чітко визначена нормативно-правова база з метою з’єднати криптовалютний світ із традиційними фінансовими системами.

Для купівлі/продажу криптовалют рекомендуємо:

Binance

Найбільша світова крипто-біржа з величезним вибором криптовалют

Читайте Na chasi у Facebook і Twitter, підписуйтесь на канал у Telegram.

Share
Написати коментар
loading...