Реклама

Впровадження технології блокчейн на підприємствах

Які переваги надає впровадження технології блокчейн для українських підприємств в галузі первинної та вторинної переробки.
Čytaty latynkoju
Впровадження технології блокчейн на підприємствах
  1. Головна
  2. Крипто
  3. Впровадження технології блокчейн на підприємствах
  • Сподобався пост? Став вподобайку!
  • 0
Які переваги надає впровадження технології блокчейн для українських підприємств в галузі первинної та вторинної переробки.

Технологія блокчейн може трансформувати організації по-різному – від виробництва та обробки наукових даних (замість використання неефективних і небезпечних систем запису результатів лабораторних досліджень, ці цінні дані можуть зберігатися в ланцюжку блоків і тільки уповноважені сторони можуть мати доступ до інформації), логістики, звітності до медицини та відстеження викидів вуглецю.

Кожна подія можна зареєструвати і перевірити для створення прозорих і незмінних записів. Блокчейн консорціуму буде найбільш вигідний в умовах, коли кілька організацій яки працюють в галузі та вимагають загальної основи для виконання транзакцій або передачі і зберігання інформації. Приєднання до консорціуму такого типу може бути вигідним для всіх учасників, так як це дозволить їм ділитися поглядами на свою галузь з іншими компаніями та науковими організаціями, так як та робота Інтернету речей (IoT) можуть бути розгорнута по всьому ланцюжку поставок, в тому числі на продуктах , транспортних засобах і складах. Потім дані про навколишнє середовище і місцезнаходження з цих пристроїв можуть бути завантажені, перевірені і збережені децентралізованим чином із захистом від несанкціонованого доступу в блокчейні, що забезпечує незмінність документа. Угоди можуть бути змінені тільки в тому випадку, якщо всі залучені сторони досягнуть консенсусу. Таким чином, організації можуть проводити менше часу зі своїми юристами, переглядаючи документи або за столом переговорів, і більше часу на розробку нових продуктів або сприяння розвитку бізнесу, швидкого налаштування роботи і розвиток неформальних автономних фінансових організацій (AFO), таких як цифрові кооперативи, гільдії і взаємні компанії, без географічних обмежень. Підключення AFO до раніше неможливою інтероперабельної масштабируемой мережі між ними і зовнішніми третіми сторонами, за допомогою чого вартість можна вільно обмінювати з мінімальним довірою (наприклад: спільне інвестування, кредитування / запозичення, торгівля); скорочення випадків шахрайства та неправомірного використання прав на інтелектуальну власність.

Забезпечується платоспроможність. Можливість отримання коштів, навіть якщо організація розпадається або зазнає невдачі. Потенціал масштабування для моделі кооперативного банку (програмовані незмінні смарт-контракти, що дозволяють користувачам створювати автоматизовані фінансові алгоритми. Ці алгоритми реалізують функціональність існуючих фінансових інструментів і дозволяють створювати широкий спектр нових фінансових інструментів.) Стимули користувачів для розширення мережі, зниження витрат на використання і прискорення надання послуг. Повне володіння засобами без довіри: кошти зберігаються в бухгалтерській книзі, до якої мають доступ тільки перевірені користувачі з дозволами. Прозоре постійне ведення фінансової звітності в реальному часі для кожного користувача. Коли інтелектуальні пристрої, такі як автомобілі, техніка, підприємства показують, що споживач виробляє менше вуглецю – вони можуть отримати кредити для використання в енергетичних послугах, об’єднує машинне навчання (ML), штучний інтелект (AI), багатоагентні системи і технологію децентралізованого реєстру для створення економічного Інтернету – середовища, в якій цифрові представники рухомих частин економіки (таких як дані, обладнання, послуги, люди і інфраструктура) можуть отримати корисну роботу за допомогою ефективних уявлень і прогнозів. Також є можливість використовувати технологію live-контрактів, що дозволяє сторонам договору в режимі реального часу створювати домовленості з певними умовами, велика частина з яких формується по ходу прийняття попередніх пунктів угоди. Таким чином, сторони можуть прийти до спільних рішень по: учасникам робочого процесу, початковим характеристикам даного процесу, специфічних дій від сторін, спеціальними умовами виконання окремих умов, активів, які будуть використовуватися для фінансових операцій між сторонами і так далі. Після створення нового «живого контракту» (live-contract) материнська система створює спеціальний приватний блокчейн. Мета – побудова загальної історії подій і загального узгодження станів процесу. В ході виконання необхідних умов домовленості одна зі сторін надсилає в блокчейн відповідь, а друга повинна його підписати. Після цього вузол підтверджує, що подія дійсно відбулося. Кожне нове подія всередині робочого процесу перетворюється в блок з одним дією, і підтверджується нодамі. Всі дані доступні лише учасникам процесу.

Крім іншого, живі контракти цього проекту цікаві такими властивостями:

  • Вони дозволяють додавати й видаляти нових учасників;
  • Дають можливість регулювати конфлікти, а також редагувати вихідні сценарії;
  • Дозволяють реєструвати дії людей;
  • Мають функціональність по додаванню під процесів в рамках діючої домовленості;
  • Дозволяють протоколювати на блокчейне дискусії, що виникають між сторонами договору.

Після того, як система на основі блокчейна впроваджена, підприємствам необхідно просувати її впровадження серед своїх співробітників. План управління змінами повинен стосуватися того, що таке блокчейн, способів поліпшення їх службових обов’язків і способів роботи з новими системами, які включають його. Поточна програма навчання може стосуватися нових функцій або інновацій в технології блокчейн, але це, безумовно, вимагає часу і ресурсів.

Читайте Na chasi у Facebook і Twitter, підписуйтесь на канал у Telegram.

Share
Написати коментар
loading...