Реклама

😎 Біткоїн став доступнішим: клієнти Celsius можуть купувати криптовалюту через Apple Pay

Čytaty latynkoju
😎 Біткоїн став доступнішим: клієнти Celsius можуть купувати криптовалюту через Apple Pay

Інтеграція з Apple Pay

Універсальна платформа банківських і фінансових послуг для криптовалют Celsius, оголошує, що відсьогодні її користувачі можуть миттєво купувати криптовалюту через застосунок за допомогою Apple Pay.

Інтеграція Celsius з Apple Pay дає поліпшену купівельну спроможність і безперешкодний доступ до провідних криптовалют? Трейдинг криптовалют і його основи: можливості, виклики, ризики. Функція доступна завдяки партнерству Celsius з платіжним процесором Simplex.

В Celsius біткоїн і не тільки

Користувачі Celsius тепер можуть використовувати різні платіжні рішення, включаючи картку або банківський переказ, щоб купити більш ніж 15 найпопулярніших криптовалют безпосередньо через застосунок Celsius.

Читайте також: 💡 Вплинув на Ілона Маска: 6 тез з інтерв’ю CEO MicroStrategy Майкла Сейлора

За словами генерального директора Celsius Алекса Машинського (до речі, він американець українського походження), Apple Pay в застосунку робить покупки криптовалюти легкими, миттєвими та навіть більш доступними.

Проте функція доступна не у всіх регіонах. Найімовірніше, Україна входить до списку тих країн, де клієнти не можуть скористатися послугою. Редакція Na chasi перевірила — застосунок пропонує придбати криптовалюти картками Visa і MasterCard.

Для купівлі/продажу криптовалют рекомендуємо:

Binance

Найбільша світова крипто-біржа з величезним вибором криптовалют

CelsiusCelsiusCelsius