💵 Біткоін різко подорожчав та перевищив $7,5 тисяч за одну монету

Čytaty latynkoju
💵 Біткоін різко подорожчав та перевищив $7,5 тисяч за одну монету

За даними сервісу CoinDesk, який відслідковує вартість криптовалюти на різних біржах, максимальне значення курсу спостерігалося на рівні $7560,53 за один біткоін.

? Динаміка курсу

Нагадаємо, у грудні 2017 року курс найпопулярнішої криптовалюти різко обвалився.

Цього року 2 квітня вартість однієї монети за добу несподівано злетіла на 20%, подолавши рубіж $5000 вперше з листопада 2018 року. Увесь квітень курс залишався стабільним, знаходячись в межах $5-5,2 тисячі.

біткоін

? Найвищий показник за 9 місяців

За останні два тижні спостерігається подорожчання на $2 тисячі, причому $1 тисяча додалася за останні два дні. Останній раз курс перевищував 7,5 тисяч у серпні 2018 року.

Хоча останні кілька годин біткоін падає, курс як і раніше залишається вище $7 тисяч.

У моменти різких стрибків курсу аналітики поспішають давати прогнози, причому як сприятливі з приводу подальшого зростання, так діаметрально протилежні.

криптовалюта

? Які причини

Найпоширеніша думка щодо причин зростання – торговельна війна між Китаєм та США.

Попри динаміку, нинішня вартість далека від максимальної. Найдорожче криптовалюта коштувала наприкінці грудня 2017 року, коли курс досягав $19,65 тисяч. Хоча ще в листопаді 2018 року вартість становила $8 тисяч. Згодом був такий самий різкий спад – на початку лютого 2018 року курс – $6,9 тисячі.

біткоін

Якщо подивитися статистику трендів Google, можна помітити, що інтерес користувачів до теми біткоіна становить всього 8% від пікових значень 2017 року.

Читайте також, що на початку квітня курс біткоіна показавКурс біткоіна показав найбільший одноденний приріст за останній рік найбільший одноденний приріст за останній рік.