Усі охочі зможуть торгувати криптовалютами без комісії завдяки новому стартапу

Čytaty latynkoju
Усі охочі зможуть торгувати криптовалютами без комісії завдяки новому стартапу

Robinhood користується великою популярністю серед тих, хто торгує криптовалютами. Проте донедавна в застосунку не можна було укладати угоди щодо криптовалют. Станом на сьогодні, середня комісія на криптовалютних біржах коливається від 0,1% до 4% за операцію.

Як Robinhood пропонує торгувати віртуальними грошима

Уже сьогодні користувачам додатка став доступний сервіс для налаштування повідомлень і моніторингу вартості Bitcoin, Ethereum,  Litecoin, Bitcoin Cash, Ripple, Monero, Dash, Ethereum Classic, Zcash, Stellar, Qtum, Bitcoin Gold та інших.

Robinhood Crypto

Імовірно, нова функціональність може перетворити Robinhood на прямого конкурента американської платформи криптовалют Coinbase, комісії на якій можуть сягати 4% від суми угоди. На відміну від Coinbase й інших подібних компаній, додаток не є основним джерелом прибутку для розробників. До того ж відсутність комісій може залучити безліч нових клієнтів, хоча вже зараз, за ​​даними творців, сервісом користуються 3 млн людей.

Ми прагнемо, щоби майданчик був просто безбитковим, і не плануємо отримувати будь-який прибуток у найближчому майбутньому. Головне завдання функціональності Crypto у застосунку — збільшення користувацької бази і поліпшення якості послуг, що надаються.

Влад Тєнєв, співзасновник Robinhood

Крім того, пропонуючи прості у використанні інструменти аналізу, компанія сподівається залучити більшу кількість користувачів.

Нагадаємо, раніше ми розповідали про те, як захистити свій гаманець із криптовалютами. ДізнавайтесяЯк захистити свій гаманець із криптовалютами — 8 порад 8 корисних порад щодо безпеки та захисту криптогаманців.