2018 рік стане проривним для blockchain у 5 сферах — прогноз

Čytaty latynkoju
2018 рік стане проривним для blockchain у 5 сферах — прогноз

Серед основних стимулів до запровадження blockchain у фінансовому секторі став ажіотаж довкола вартості та коливань курсу Bitcoin наприкінці 2017-го — на початку 2018 року. За результатами минулого року сервісні стартапи, котрі надають фінансові послуги на основі blockchain, залучили близько $240 млн венчурних інвестицій. Проте фінанси у 2018-му стануть не єдиною галуззю, де буде застосовано цю технологію. Про це пише Forbes.

Де ще використовуватимуть blockchain цьогоріч

У сфері охорони здоров’я IDC Health Insights прогнозує, що 20% організацій перейдуть за межі пілотних проектів. Вони до 2020 року будуть масово використовувати цю технологію для обміну даними про пацієнтів та лікування. Також активно зростатиме напрямок застосування технології у процедурах відбору кадрів та кадрового менеджменту. Юристи у таких напрямках своєї діяльності, як захист прав на інтелектуальну власність або операції з нерухомістю, також переходитимуть на blockchain. А дослідницький інститут, засновники якого включають IBM, Pepsi Co і FedEx, взагалі очікує наступного етапу цифрової революції, котра пов’язана із цим напрямком діяльності. Зокрема, йдеться про сферу інтернету речей, зростання технологій захисту особистих та корпоративних даних і формування механізмів для мікротранзакцій між пристроями без участі людини.

Нагадаємо, раніше ми розповідали, що являєЩо таке blockchain і для чого він потрібен собою ця технологія і як вона працює.