5 жовтня о 14:00 у Львові відкриється виставка відомого у світі графічного дизайнера та митця Стефана Загмайстера «Beautiful Numbers». Роботи з цієї колекції ще не були експонованими ніде у світі, тож українці будуть першими, хто їх побачить. Проєкт реалізовують дизайнерська конференція Дизаріум, культурний простір МОТ від команди don’t Take Fake та за підтримки компанії Alterra Group.
Відомими клієнтами Стефана Загмайстера були Музей Гуггенхайма, Rolling Stones та HBO
Стефан Загмайстер, відомий дизайнер, який живе та працює в Нью-Йорку, дворазовий лауреат премії «Ґреммі», має блискучу кар’єру і різноманітне портфоліо, в якому є дизайнерські проєкти, публікації книг, фільми, виставки та публічні інсталяції. Роботи Загмайстра представлені в провідних міжнародних інституціях, таких як MoMA у Нью-Йорку, Музей мистецтв Філадельфії, Інститут мистецтв Чикаго, SFMoMA та MAK у Відні.
До списку його клієнтів належать Музей Гуггенхайма, Rolling Stones та HBO. Останніми роками Загмайстер зосередив увагу на дослідженні тем щастя, краси та людського прогресу. Відображаючи це зрушення, його нова колекція робіт демонструє «Beautiful Numbers», щоб показати покращення в розвитку людства з часом, пропонуючи відвідувачам оптимістичне та надихаюче послання: «Зараз краще». (ориг. «Now is Better»)
«Для мене Стефан Загмайстер завжди був «рок стар» у сфері дизайну. Тож я давно мріяв запросити його в Україну – моя мрія здійснилася», – говорить співзасновник Дизаріуму та один з організаторів Юрій Бакай.
Українці стануть першими, хто побачать абсолютно нову серію робіт з колекції «Beautiful Numbers»
«Beautiful Numbers», абсолютно нова колекція робіт Стефана Загмайстера, яку ще ніхто не бачив. Тож українці матимуть можливість відвідати її першу експозицію. В роботах майстерно поєднаний дизайн і дані, щоб передати послання для нашого часу. Ця виставка з’явилась у вирішальний момент, коли світ стикається з тривалими викликами, включаючи наслідки глобальної пандемії, природних катастроф та війни. На тлі цієї реальності, «Beautiful Numbers» представляють реальні докази того, що, з довгострокової перспективи, більшість аспектів людського розвитку покращилися. Використовуючи відповідні дані від ООН, Світового банку та інших глобальних і національних баз даних, Загмайстер мистецьки перетворює цифри у захоплюючі візуальні репрезентації, доступні для широкого загалу. Вбудовування цих вражаючих «візуалізацій даних» на старовинні картини поєднує минуле і сучасність, розповідаючи надихаючу історію прогресу з плином часу.
«Я можу впевнено сказати, що Стефан Загмайстер доклався до створення краси в Україні, навіть сам того не знаючи. Рішення створювати такі об’єкти нерухомості, які ми зараз робимо в Alterra Group, до мене прийшло саме після прочитання книги Загмайстера «Краса». Тому нам однозначно хотілося підтримати таку подію», – каже засновник Alterra Group Дмитро Ковальчук.
Прибуток з вхідних квитків піде на підтримку артінституцій, пошкоджених внаслідок російської агресії
Виставка буде проходити за адресою площа Гасина у культурному просторі MOT з 5 жовтня.
Простір працюватиме з 14:00 до 21:00 — у будні та з 12:00 до 21:00 — у вихідні.
Рекомендована ціна квитка — 200 гривень. Проте кожен відвідувач за бажанням може обрати більшу чи меншу суму. Прибуток з вхідних квитків та гіфтстору продовжить наповнювати фонд МОТ, мета якого — підтримка артінституцій, пошкоджених внаслідок російської агресії. Станом на початок жовтня 2024 року фонд МОТ акумулював понад 10,5 млн грн.
Більше деталей про фонд МОТ — на сайті moduleoftemporality.com та на сторінці @mot.object в інстаграмі.
Проєкт реалізується спільно з Львівською міською радою, мережею ТВОРИ!, простором Pixlab, Дизаріум, МОТ від команди don’t Take Fake за підтримки Alterra Group.