Реклама

Можливість від Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ): молодь може створити власні проєкти для вирішення проблем у сфері ментального здоров’я

Čytaty latynkoju
Можливість від Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ): молодь може створити власні проєкти для вирішення проблем у сфері ментального здоров’я
  1. Головна
  2. Креатив
  3. Можливість від Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ): молодь може створити власні проєкти для вирішення проблем у сфері ментального здоров’я
  • Сподобався пост? Став вподобайку!
  • 0

Українську молодь запрошують долучитися до участі у програмі UPSHIFT від Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ). Тут вона зможе вирішити проблеми, які її хвилюють, пов’язані з темою ментального здоров’я, та створити власні проєкти.

UPSHIFT — це глобальна інноваційна програма Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ), яка реалізується у понад 40 країнах. Програма надає можливість підліткам та молоді пройти навчання за методологією Human Centered Design (людиноорієнтований дизайн), отримати менторську підтримку та ресурси, щоб перетворити свої ідеї на соціально важливі проєкти.

Хто може взяти участь у програмі? 

Молодь віком від 14 до 24 років з усіх областей України, які мають бажання вирішувати нагальні питання, пов’язані з психічним здоров’ям, у своїх громадах і готові до активної участі впродовж всієї програми.

Що потрібно для участі у програмі? 

  • сформувати команду з 3-5 учасників;
  • визначити відповідальну людину, яка буде вести комунікацію від імені команди та  заповнить форму для відбору;
  • визначити та описати у заявці проблему, що стосується ментального здоров’я та турбує команду;
  • заповнити форму для реєстрації за посиланням: https://ee-eu.kobotoolbox.org/x/rmJxwvcP

Дедлайн подачі заявок: 30 листопада

Важливо: мати готове рішення або проєкт не потрібно. Важливо зосередитися саме на формулюванні проблеми та її негативних наслідках, які хочеться подолати. Вже в  процесі роботи на UPSHIFT команди зможуть знайти рішення для проблеми.

Більше дізнатися про програму та особливості національної хвилі можна буде під час онлайн-зустрічі 20 листопада о 17:00.

Щоб отримати посилання на зустріч, потрібно зареєструватися: https://forms.gle/3eyQURXzB8aKw5p4A

Більше про програму UPSHIFT можна дізнатися на сторінках Інстаграм, Фейсбук або на сайті.

Хвиля програми UPSHIFT, присвячена темі ментального здоров’я, реалізується  ГО “СКЦ «Задзеркалля»”  у межах Всеукраїнської програми ментального здоров’я — ініціативи першої леді Олени Зеленської, за експертної та аналітичної підтримки Координаційного центру з психічного здоров’я Кабінету Міністрів України, а також за підтримки Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) та Уряду Японії.

Читайте Na chasi у Facebook і Twitter, підписуйтесь на канал у Telegram.

Share
Написати коментар
loading...