Реклама

У Києві з’явилися постери, які розповідають про культові локальні бренди 

Кампанія має на меті звернути увагу спільноти на важливість малого бізнесу  
Čytaty latynkoju
У Києві з’явилися постери, які розповідають про культові локальні бренди 
  1. Головна
  2. Креатив
  3. У Києві з’явилися постери, які розповідають про культові локальні бренди 
  • Сподобався пост? Став вподобайку!
  • 0
Кампанія має на меті звернути увагу спільноти на важливість малого бізнесу  

Київ творять люди. А живить цей процес міський бізнес, переважно — невеликий, втім унікальний та рідний. #МоєЖиттяТут — ініціатива від «Ковальської», мета якої розповісти про культові київські бренди та місця, які створюють імідж сучасної столиці.

Малий бізнес — рушійна сила всього міста. Особливі місця приваблюють людей, стають новими лендмарками, допомагають міцності української економіки, а відтак — забезпечують ресурси на розвиток Києва. Саме це і підкреслюють креативні постери, які вже можна зустріти на вулицях та в метро.

Плакати, виконані в стилістиці рекламних постерів 60-х років, розповідають киянам та гостям міста про місця, які завдяки своїм концепції та атмосфері вже стали знаковими серед активної спільноти: галерею The Naked Room, кав’ярню Frank Coffee, арткнигарню «Місто», пекарню Leilia Bakery, дайнер NUNU та ювелірний бренд Lutiki

Також ініціатива отримала продовження онлайн — надіславши інформацію про свій бізнес на однойменну платформу, молоді бренди та підприємці можуть отримати спеціальні пропозиції. Згодом портал продовжить пропонувати нові можливості для малого бізнесу. 

Читайте Na chasi у Facebook і Twitter, підписуйтесь на канал у Telegram.

Share
Написати коментар
loading...